Artur Boruc

i

Autor: Cyfra Sport Artur Boruc

Wyciekło wstydliwe zdjęcie Artura Boruca. Piłkarz Legii nie mógł się oprzeć, jego reakcja rozkłada na łopatki

2021-11-29 17:23

Artur Boruc w niedzielę powrócił do bramki Legii Warszawa po dłuższej przerwie spowodowanej kontuzją. I od razu uczynił to w wielkim stylu! Mistrzowie Polski pokonali Jagiellonię Białystok przełamując niemoc, a sam golkiper zachował czyste konto. Po spotkaniu postanowił natomiast odnieść się do kwestii... swojej wagi!

Kryzys Legii Warszawa trwał bardzo długo. Drużyna ze stolicy przegrała siedem kolejnych meczów z rzędu! Aż w końcu nadszedł domowy pojedynek z Jagiellonią Białystok, który warszawianie zwyciężyli 1:0. Zbiegło się to z powrotem do gry Artura Boruca. Bramkarz przez kilka ostatnich tygodni zmagał się z urazem pleców, a zastępowali go naprzemiennie młodzi bramkarze warszawskiej drużyny, Cezary Miszta i Kacper Tobiasz, którzy jednak nie gwarantowali tak wysokiej jakości.

ZOBACZ TEŻ: Cena koszulki Lewandowskiej, w której paradowała w Paryżu zwala z nóg! Pensja minimalna nie wystarczy

Boruc jest także niepodważalną postacią w szatni mistrzów Polski. Po wskoczeniu między słupki postanowił zatem uwiecznić to wydarzenie na swoim profilu na Instagramie, jednocześnie... odnosząc się do kwestii swojej wagi. W przeszłości golkiperowi kibice wielokrotnie zarzucali, że nie utrzymuje właściwej sylwetki, teraz dodatkowo pojawił się - jak nazwał sam piłkarz - wątek "niefortunnego ułożenia koszulki"...

Hashtagi, którymi Artur Boruc otoczył cały wpis, również są bardzo wymowne! Były reprezentant Polski od zawsze prezentuje duży dystans zarówno do swojej kariery sportowej, jak i do kwestii związanych ze swoim życiem prywatnym. Teraz ponownie dał tego przykład, ale w żadnym stopniu nie umniejsza to radości fanów Legii z powrotu zawodnika do gry. A już tym bardziej, że wszystko zbiegło się z przełamaniem niemocy, na co fani warszawian czekali naprawdę bardzo długo.

Sonda
Czy Legia Warszawa zagra na wiosnę w europejskich pucharach?
Andrzej Wasilewski o konwencji WBC w Meksyku
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze