Stal Mielec, Mateusz Matras

Autor: Cyfra Sport Mateusz Matras ze Stali Mielec w akcji

Wytrwała Stal Mielec zabrała punkty Jagiellonii [WIDEO]

2022-03-04 20:24

Jagiellonia Białystok zmierzała po wygraną 1:0 w Mielcu, ale tuż przed końcem straciła punkty za sprawą strzału Konrada Wrzesińskiego i mecz skończył się remisem 1:1, który z pewnością bardziej ucieszył gospodarzy.

Bramka dla ekipy gości padła na początku drugiej połowy. Wcześniej trwało „badanie się” drużyn, przy czym żadnej nie pomagała pogoda – śnieżyca utrudniała życie obu jedenastkom. Po wrzutce z rzutu wolnego w 48. minucie Miłosz Matysik pokonał bramkarza Stali Rafała Strączka. Mielczanie nie chcieli doznać trzeciej porażki z rzędu, więc robili wszystko, by uratować choć punkt. W 8. minucie strzelał Dawid Kort, ale trafił w poprzeczkę bramki Jagiellonii. Wyglądało na to, że zespół Stali jest coraz bliżej szczęścia. I faktycznie doprowadził do szczęśliwego dla siebie finiszu. Minutę przed końcem zasadniczego czasu po asyście Mateusza Matrasa Konrad Wrzesiński wyrównał na 1:1. I takim rezultatem skończył się mecz.

Rosjanie mszczą się na Krychowiaku. Ohydne słowa, bezczelne porównanie do zwierzęcia

PGE FKS Stal Mielec - Jagiellonia Białystok 1:1 (0:0)

Bramki: 0:1 Miłosz Matysik (48), 1:1 Konrad Wrzesiński (89)

Żółta kartka - PGE FKS Stal Mielec: Marcin Flis. Jagiellonia Białystok: Fedor Cernych, Przemysław Mystkowski, Miłosz Matysik, Bojan Nastic

Sędzia: Jarosław Przybył (Kluczbork). Widzów 3 109

PGE FKS Stal Mielec: Rafał Strączek - Arkadiusz Kasperkiewicz (81. Dawid Kort), Mateusz Matras, Marcin Flis - Mateusz Żyro, Maciej Urbańczyk (72. Wiktor Kłos), Grzegorz Tomasiewicz, Krystian Getinger - Maksymilian Sitek (87. Bożidar Czorbadżijski), Dominik Steczyk, Maciej Domański (72. Konrad Wrzesiński)

Mamy najnowsze informacje o decyzji FIFA ws. meczu Polska – Rosja. Nie są najlepsze

Jagiellonia Białystok: Zlatan Alomerovic - Miłosz Matysik, Michał Pazdan, Bojan Nastic - Tomas Prikryl, Oliwier Wojciechowski (87. Michał Nalepa I), Martin Pospisil (68. Bartłomiej Wdowik), Taras Romanczuk, Fedor Cernych (73. Narek Grigorjan) - Przemysław Mystkowski (86. Kacper Tabiś), Filip Piszczek (73. Andrzej Trubeha)

Kto jest większą gwiazdą PKO Ekstraklasy?