Zagłębie Lubin - Piast Gliwice STREAM ONLINE NA ŻYWO PKO Ekstraklasa: Zagłębie - Piast TRANSMISJA ONLINE Zagłębie - Piast LIVE STREAM w INTERNECIE

2019-08-25 15:29 MF
Piast Gliwice
Autor: Cyfra Sport Piast Gliwice

Zagłębie Lubin - Piast Gliwice STREAM ONLINE NA ŻYWO PKO Ekstraklasa: Zagłębie Lubin - Piast Gliwice TRANSMISJA ONLINE Gdzie oglądać mecz Zagłębie - Piast STREAM LIVE w INTERNECIE. Zagłębie - Piast LIVE ONLINE. Piast notuje serię trzech meczów bez porażki, natomiast Zagłębie podejdzie do tego meczu podrażnione po przegranej z Legią 0:1. Zagłębie - Piast LIVE STREAM ONLINE TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie obejrzeć.

Początek sezonu nie jest zbyt dobry dla Zagłębia Lubin. Po 5 spotkaniach Miedziowi zajmują 12. miejsce w tabeli. Wygrali tylko raz, dwa mecze zremisowali i ponieśli dwie porażki. Z kolei Piast Gliwice jest na fali wznoszącej. Piastunki pokonały ostatnio ŁKS i Wisłę Płock (oba mecze po 1:0) i z pewnością będą chcieli podtrzymać dobrą passę. Będzie to o tyle trudniejsze, że z mistrzami Polski pożegnał się już Patryk Dziczek, który za ok. 2 mln euro odszedł do rzymskiego Lazio.

Waldemar Fornalik ma spory ból głowy nie tylko dlatego, że odszedł Dziczek. W jego drużynie panuje prawdziwy szpital. Kontuzjowani są m.in. Jakub Czerwiński i Martin Konczkowski, a więc podstawowi zawodnicy "Piastunek". Niezdolni do gry są także Dani Aquino i Aleksander Jagiełło. Lubinianie będą musieli sobie radzić bez Bartłomieja Pawłowskiego, który odszedł do tureckiego Gaziantepsporu.

- Ubytek spowodowany odejściem Bartłomieja Pawłowskiego jest znaczący, ale są inni, którzy mogą go zastąpić. My jesteśmy w fazie przebudowy, bo rzadko się zdarza, żeby drużyna grała w niezmienionym składzie przez dwa-trzy sezony. Kończą się kontrakty, zawodnicy zmieniają barwy, więc tak to wygląda... Ważne, aby w takich momentach iść do przodu i punktować - powiedział trener Fornalik, cytowany przez oficjalną stronę klubu.


Zagłębie Lubin - Piast Gliwice TRANSMISJA w TELEWIZJI i STREAM ONLINE w Internecie

Mecz Zagłębie - Piast Gliwice w 6. kolejce PKO Ekstraklasy odbędzie się w niedzielę 25. sierpnia o godzinie 17:30. Transmisję na żywo w TV można obejrzeć na kanale Canal+ Sport. Żaden legalny i darmowy stream online nie będzie dostępny.

Najnowsze