Zbigniew Boniek

i

Autor: Cyfra Sport Zbigniew Boniek

Zbigniew Boniek mocno uderza w swój były klub! Ostre słowa prezesa PZPN-u

2021-05-09 22:16

Zbigniew Boniek, jako prezes PZPN-u, jest jedną z kluczowych postaci w polskiej piłce. Jest on z nią związany jednak nie tylko przez swoją funkcję, ale także z powodu zwykłego zamiłowania do tego sportu. Na bieżąco śledzi on to co dzieje się m.in. w jego byłym klubie, Widzewie Łódź. Niestety, łódzki zespół zawodzi w rozgrywkach Fortuna 1 Ligi, a Zbigniew Boniek nie szczędził mocnych słów po ostatniej porażce łódzkiego zespołu.

W ostatnich latach Widzew Łódź przechodzi żmudną drogę powrotną na szczyt. Po reaktywacji klubu nie wszystko szło tak jak powinno, ale po wielu perypetiach zasłużony klub dostał się na zaplecze Ekstraklasy. Wydawało się, że stamtąd jest tylko krok do powrotu na szczyty w polskiej piłce, zwłaszcza, że jak na klub, który został zbudowany od nowa w ciągu kilku lat, „Czerwono-Biało-Czerwoni” mają bardzo pokaźny budżet i ogromne (także finansowe) wsparcie swoich kibiców. Niestety, kolejne miesiące ujawniają kolejne absurdy, jakie dzieją się w klubie, a wszystko to przekłada się także na wyniki sportowe. Po ostatniej porażce Widzewa z Resovią Zbigniew Boniek znów postanowił zabrać głos na temat swojego byłego klubu i nie była to miła wypowiedź.

Tomaszewski szczerze o ALKOHOLU w reprezentacji Górskiego!

Widzew Łódź kompromituje się w Fortuna 1 Lidze

Kolejną dyskusję w mediach społecznościowych na temat Widzewa Łódź uruchomił Łukasz Olkowicz z portalu Sport.pl, który po porażce łodzian 0:2 z Resovią odniósł się do niedawnego, dość niespodziewanego zwolnienia trenera Enkeleida Dobiego. – Piłkarzom Widzewa zaczęło być nie po drodze z Enkeleidem Dobim. Dostali nowego, którego lubią. W 5 meczach zdobyli 5 punktów. Mają lustra w swojej szatni? – zapytał prowokująco dziennikarz.

Z negatywną oceną tego, co dzieje się w Widzewie, zgadza się m.in. Zbigniew Boniek. Prezes PZPN-u odpowiedział na wpis Łukasza Olkowicza w krótkich, ale bardzo wymownych słowach. - Katastrofa, kompromitacja i wstyd... – napisał Zbigniew Boniek. Pod jego wpisem pojawiło się dużo komentarzy – jak zwykle pojawiło się sporo uszczypliwości w kierunku byłego piłkarza Widzewa, ale duża część kibiców zgadza się z taką oceną tego, co dzieje w tym zasłużonym klubie.

Nicola Zalewski znowu zachwyca! Reprezentant Polski kolejny raz pomógł Romie

Sonda
Czy Zbigniew Boniek to dobry prezes PZPN?
Najnowsze