Cristiano Ronaldo

i

Autor: AP Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo znów to zrobił! Kibice są WŚCIEKLI, takie zachowanie nie przystoi kapitanowi

2021-06-28 12:03

Cała Portugalia płacze po niedzielnej porażce z Belgią (0:1) w 1/8 finału Euro 2020. Najbardziej wściekły był chyba Cristiano Ronaldo, który po ostatnim gwizdku stracił panowanie nad sobą. Gwiazdor Juventusu dobitnie pokazał, że nienawidzi przegrywać. Jego gesty mocno rozjuszyły wszystkich kibiców i trudno im się dziwić - postępek Ronaldo był poniżej jakiejkolwiek krytyki.

Nikt nie ma wątpliwości, że reprezentacja Portugalii miała wiele argumentów, by obronić tytuł zdobyty pięć lat temu we Francji. Wielu ekspertów uważa, że ta kadra jest dużo lepsza od tej z 2016 roku. Podczas tegorocznego Euro piłkarze Fernando Santosa zagrali jednak poniżej oczekiwań. W grupie przegrali z Niemcami aż 2:4, do końca drżeli o wyjście z grupy. W 1/8 finału w Sevilli lepsi od nich okazali się Belgowie. Ekipa Roberto Martineza wygrała 1:0.

Luka Modrić przeżył koszmar jako dziecko. Jego dziadek zginął w tragicznych okolicznościach, krew polała się przed domem

Kadra wróciła z Euro do Sopotu

Mający obsesję na punkcie wygrywania i zdobywania kolejnych trofeów Ronaldo był w niedzielę bezradny. Nie stworzył dużego zagrożenia, ale jego koledzy również nie potrafili znaleźć drogi do bramki Thibaut Courtoisa. „CR7” swoją frustrację pokazywał już w trakcie spotkania w Sevilii, po meczu jednak nie wytrzymał nerwowo.

Bramkarz Hiszpanii był oskarżany o OBRZYDLIWE rzeczy. Mógł spędzić lata w więzieniu

Tuż po ostatnim gwizdku ściągnął z ramienia opaskę kapitańską i cisnął nią o ziemię. Później kamery wychwyciły moment, gdy Ronaldo kopnął opaskę. Portugalscy kibice nie kryli oburzenia tym zachowaniem, aż nie chcemy sobie wyobrażać, co by się działo, gdyby zrobił tak kapitan Robert Lewandowski.

Legendarny piłkarz SKRYTYKOWAŁ Cristiano Ronaldo. Padły NAPRAWDĘ mocne słowa!

To kolejny wybryk 36-letniego piłkarza. Kilka miesięcy temu Ronaldo postanowił przedwcześnie zakończyć swój udział w meczu z Serbią, gdy nie uznano mu prawidłowo zdobytego gola. Portugalczycy ostatnie sekundy meczu el. MŚ musieli dograć bez kapitana, bo zdegustowany Ronaldo od razu poszedł do szatni.

Najnowsze