Euro 2021 otwarte z prawdziwą POMPĄ i rozmachem! Ceremonia otwarcia Euro 2021 sprawiła, że oczy wyszły nam z orbit [ZDJĘCIA]

Stadio Olimpico, Rzym, Włochy
Autor: Marco Pomella // Pixabay

Wielu kibiców piłki nożnej nie tylko w Europie, ale również na całym świecie nie mogło się doczekać rozpoczęcia Euro 2021, które planowo powinno rozpocząć się już rok temu. Długo wyczekiwana impreza w końcu nadeszła i jak zawsze przed pierwszym gwizdkiem sędziego, fani mieli okazję obejrzeć ceremonię otwarcia Euro 2021. Tego typu wydarzenia zawsze cechują się rozmachem i nie inaczej było tym razem. Zobaczcie jak wyglądała ceremonia otwarcia 2021!

Mistrzostwa Europy oraz świata to prawdziwe święto dla wszystkich kibiców piłki nożnej, którzy na czas trwania imprezy żyją przede wszystkim Euro oraz Mundialem i nie inaczej jest w przypadku Euro 2021. Tegoroczne mistrzostwa Europy są szczególne nie tylko ze względu na fakt, że powinny odbyć się już rok temu, ale również dlatego, że piłkarzy gościć będą stadiony położone na obszarze całej Europy. Obiektem, na którym został rozegrany pierwszy mecz Euro 2021, w którym spotkały się Turcja oraz Włochy zostało Stadio Olimpico w Rzymie i to właśnie tam odbyła się ceremonia otwarcia Euro 2021. Wydarzenia, które rozpoczynają kolejne imprezy zawsze zaliczały się do jednych z najlepszych ceremonii, które przeprowadzane są z wielką pompą i rozmachem i nie inaczej było w stoli Włoch. 

Ceremonia otwarcia Euro 2021 

UEFA zrobiła wszystko, aby kibice mogli pojawić się na trybunach podczas kolejnych spotkań Euro 2021 i ostatecznie udało się do tego doprowadzić. To właśnie fani, którzy pojawiają się na obiekcie są jednym z najważniejszych elementów nie tylko mistrzostw Europy i świata, ale również ceremonii otwarcia. Pełni radości oraz poprzebierani w rozmaite kostiumy kibice byli fantastycznym tłem do tego, co zobaczyliśmy na murawie Stadio Olimpico w Rzymie na kilkadziesiąt minut przed rozpoczęciem meczu Turcja - Włochy. Zobaczcie jak wyglądała ceremonia otwarcia Euro 2021 zaglądając do naszej galerii zdjęć, która znajduje się poniżej! 

Polscy piłkarze w samej bieliźnie bawią się na całego! Humory przed startem Euro 2021 dopisują, mamy ZDJĘCIA

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze