Euro 2021: Tymoteusz Puchacz swoją miną rozłożył fanów na łopatki! ZDJĘCIE obrońcy to prawdziwy HIT

Tymoteusz Puchacz rozłożył fanów na łopatki
Autor: Cyfra Sport Tymoteusz Puchacz rozłożył fanów na łopatki

Zgrupowania reprezentacji Polski obfitują w zdjęcia kadrowiczów z kolejnych treningów oraz wspólnych zajęć. Nie brakuje również grupowych zdjęć, często pozowanych przez kolegów z boiska. Jedna z takich fotografii przyciągnęła szczególną uwagę internautów. Wszystko za sprawą Tymoteusza Puchacza, który chociaż nie pojawił się na pierwszym planie, to skradł całe show. Wszystko przez minę obrońcy reprezentacji Polski, który rozłożył tym fanów na łopatki.

Pierwszy mecz reprezentacji Polski na Euro 2021 zbliża się wielkimi krokami. Piłkarze prowadzeni przez Paulo Sousę w pocie czoła przygotowują się więc do długo wyczekiwanego starcia ze Słowacją, aby dobrze zaprezentować się na stadionie w Petersburgu i rozpocząć tegoroczne mistrzostwa Europy od zwycięstwa, co znacznie ułatwi przeprawę przez fazę grupową. Pomimo tego, że do pierwszego meczu Polaków na Euro 2021 pozostało już tylko kilkadziesiąt godzin, humor nie opuszcza Biało-czerwonych. Widać to nie tylko podczas czasu wolnego piłkarzy, ale również na treningach. Podczas ostatniej sesji treningowej nie zabrakło zdjęć kadrowiczów, a jedna z fotografii przyciągnęła uwagę wielu kibiców. Wszystko przed Tymoteusza Puchacza, który pomimo tego, że nie znajdował się na pierwszym planie, to skradł całe show. Wszystko przez minę obrońcy, która uchwycił obiektyw aparatu. 

Tymoteusz Puchacz rozbawił fanów do łez

Na pierwszy rzut oka kibice mogli zobaczyć m.in. Roberta Lewandowskiego, Macieja Rybusa, Kamila Jóźwiaka, Dawida Kownackiego, Piotra Zielińskiego, Michała Helika i Wojciecha Szczęsnego, którzy pozują do zdjęcia, jednak pomiędzy nimi przewinął się Tymoteusz Puchacz, który sprawiał wrażenie smutnego faktem, że nie został zaproszony do wspólnego zdjęcia. To natychmiast wyłapali kibice, a nawet oficjalny profil "Łączy Nas Piłka" na Twitterze. Zobaczcie tę fotografię zaglądając poniżej. 

Franciszek Smuda BEZLITOŚNIE przejechał się po Paulo Sousie przed Euro 2021. Były trener reprezentacji Polski wypunktował Portugalczyka

Polska wyjdzie z grupy na Euro 2021? My już wiemy! Najlepsi obstawiacze wytypowali dla nas wyniki meczów [WIDEO].
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze