Cristiano Ronaldo

i

Autor: AP Cristiano Ronaldo

Gdy Cristiano Ronaldo zobaczy to WIDEO, wpadnie w POTĘŻNA FURIĘ. Okropnie z niego ZAKPIONO, ale cios!

2021-06-17 20:28

Cristiano Ronaldo jako gwiazda piłki nożnej może pozwolić sobie na zdecydowanie więcej niż "zwykły Kowalski". Widać było to na ostatniej konferencji prasowej przed meczem z Węgrami podczas mistrzostw Europy. Gest Ronaldo, którym było odstawienie Coca-Coli i pokazanie, że lepiej pić wodę błyskawicznie stał się hitem sieci. Zakpić z tego ruchu Portugalczyka postanowił inny piłkarz.

Cristiano Ronaldo to bez wątpienia jedna z największych gwiazd na tegorocznym Euro. Portugalczyk jest pierwszym zawodnikiem, który wystąpił na pięciu turniejach mistrzostw Europy, a w dodatku ostatnio został najlepszym strzelcem w historii tej imprezy. Pobił osiągnięcie Michela Platiniego i chyba nikt nie ma wątpliwości, że w najbliższych meczach Ronaldo będzie próbował wyśrubować swój rekord. Tacy piłkarze zawsze mogą pozwolić sobie na więcej. CR7 skorzystał ze swojej pozycji i na jednej z konferencji prasowych postanowił pokazać, że jego zdaniem picie wody jest lepsze od spożywania Coca-Coli. Jego gest spotkał się z wielkim odzewem na całym świecie.

Raport z Sopotu. Za dwa dni Hiszpania

Od razu pojawiła się dyskusja, czy Ronaldo mógł w ogóle tak postąpić, ale jak wiadomo Portugalczykowi sporo rzeczy może ujść płazem. Nie obyło się również bez parodii, czy próby uderzenia w Portugalczyka. Z gwiazdy Juventusu postanowił zakpić inny zawodnik grający na mistrzostwach Europy. Po spotkaniu z Macedonią swoje zdanie na ten temat zabrał Andrij Jarmolenko.

Georgina Rodriguez PROWOKUJE przed kościołem. Wypina krągłą PUPĘ, a potem chwali się GIGANTEM

Kapitan reprezentacji Ukrainy zachował się zupełnie inaczej niż Ronaldo. Zaczął przystawiać do siebie butelki wszelkich napojów. - Widziałem, że tam Ronaldo odstawił coca colę. Ja wam postawię coca colę, heinekena. Skontaktujcie się ze mną, chłopaki - powiedział Jarmolenko cytowany przez Kamila Rogólskiego na Twitterze.

Najnowsze