Kamil Grosicki NIE WYTRZYMAŁ. Podjął stanowcze kroki po porażce ze Szwecją. Gorzki wpis piłkarza

2021-06-24 9:25
Kamil Grosicki
Autor: Cyfra Sport Kamil Grosicki

Czy gdyby Kamil Grosicki pojechał na Euro 2020, wszystko skończyłoby się inaczej? Dla wielu kibiców to właśnie słynny skrzydłowy był największym nieobecnym podczas mistrzostw Europy. Doświadczony reprezentant kraju zasiadał przed telewizorem, by oglądać kolejne potyczki Polaków. Niestety, sprzed telewizora nie mógł zbyt wiele zrobić. Po porażce ze Szwecją aktywnie komentował sytuację w mediach społecznościowych. W końcu jednak nie wytrzymał i podjął stanowcze kroki. Nic innego nie zostało. Zabrzmiało to gorzko!

Reprezentacja Polski odpadła z Euro 2020. Nie tak wyobrażaliśmy sobie ten turniej. Wszyscy kibice byli przekonani, że w końcu będzie inaczej i tak jak na Euro 2016 uda się powalczyć o coś więcej niż chociażby w Rosji. Niestety, po dwóch porażkach ze Słowacją i Szwedami oraz remisie z Hiszpanią, kadra wróciła do Sopotu i będzie mogła rozpocząć wakacje. Porażkę z "Trzema Koronami" żywo na Twitterze komentowali inni piłkarze. Wśród nich był między innymi Kamil Grosicki. Ten publikował w mediach społecznościowych gorzkie wpisy.

Mariusz Pudzianowski ZAORAŁ hejterów! Odpowiedział na zaczepki, wziął w obronę Dariusza Szpakowskiego

Euro 2020: Kamil Grosicki mocno po odpadnięciu kadry

Kamil Grosicki był jednym z tych, których zdaniem kibiców najmocniej brakowało w kadrze podczas Euro 2020. Jego absencja wzbudziła największe emocje. "TurboGrosik" po meczu żywo komentował całą sytuację. Skrzydłowy kadry nie szczędził gorzkich słów. - Uwielbiam blokować patologię na Twitterze - pisał Grosicki na Twitterze we wpisie, który szybko usunął. Potem jednak zdecydował się na jeszcze poważniejszy krok i wyłączenie telefonu. - Wył telefon bo oszaleje i nie chce ciężarów rano. Boa noite - dodał.

Polska odpadła z Euro 2020

W występie Biało-czerwonych na mistrzostwach Starego Kontynentu pokładano wielkie nadzieje. Te, niestety, pogrzebała porażka ze Słowacją 1:2 w meczu otwarcia. W meczu o wszystko z Hiszpanami udało się sensacyjnie zremisować 1:1! O wszystkim przesądzić miało spotkanie ze Szwedami. Mimo szalonej walki i jego nie udało się wygrać. Polacy doprowadzili od stanu 0:2 do 2:2, ale w doliczonym czasie gry stracili trzeciego gola.

Dantejskie sceny na Euro! Homofobiczne banery na trybunach, prowokacja podczas hymnu [ZDJĘCIA]

Kadra wróciła z Euro do Sopotu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze