Kamil Grosicki wysłał Paulo Sousie jasny sygnał! Jeszcze nie wszystko stracone?

2021-06-11 15:15
Kamil Grosicki
Autor: Cyfrasport Kamil Grosicki

Kamil Grosicki nie został powołany na Euro 2021. Piłkarz znalazł się jednak na liście rezerwowej i nie traci nadziei, że ostatecznie dołączy do kadry. A żeby to wszystko miało ręce i nogi, konieczne jest zatem utrzymywanie stałego reżimu treningowego. Popularny skrzydłowy postanowił zaprezentować za pomocą swoich mediów społecznościowych, że mimo wszystko nie odpuszcza i zdecydowanie dba o swoją formę.

Kamil Grosicki w ostatnich latach stanowił o obliczu reprezentacji Polski. Odgrywał istotną rolę w ekipie "Biało-czerwonych" zarówno przy okazji udanych mistrzostw Europy w 2016 roku, jak i podczas mundialu dwa lata później, który zakończył się totalną klęską. W ostatnich miesiącach "Grosik" stracił jednak miejsce w swoim klubie. Nie był wystawiony do gry w West Bromwich Albion, przez co stawało się jasne, że Euro 2021 prawdopodobnie przejdzie mu koło nosa. Zgodnie z przypuszczeniami Paulo Sousa nie powołał skrzydłowego na mistrzostwa Europy, ale w jego względzie zostawił sobie jednak pewną furtkę. Zamieścił nazwisko Kamila Grosickiego na liście rezerwowej, co oznacza, że jeśli selekcjoner uzna to za stosowne, to może powołać "Grosika" do kadry.

Grosicki trenuje

Sam zawodnik chyba wciąż nie stracił nadziei, że taki moment nadejdzie. Postanowi pokazać za pomocą mediów społecznościowych, że ciężko trenuje w oczekiwaniu na rozwój wypadków. A czy gracz ostatecznie pojawi się na Euro? Szanse na to są bardzo niewielkie.

Zobacz też: Reprezentant Polski zdradził niewygodną prawdę. Polscy piłkarze sami nie wiedzą, jak będą grać?!

Polska wyjdzie z grupy na Euro 2021? My już wiemy! Najlepsi obstawiacze wytypowali dla nas wyniki meczów [WIDEO].
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze