Kibice drżą o występ Jana Bednarka w Polska - Szwecja! Paulo Sousa nie chciałby, by to wyszło na jaw [ZDJĘCIA]

2021-06-21 22:58
Jan Bednarek
Autor: Marcin Gadomski / SE Jan Bednarek

Na horyzoncie widzimy już mecz o wszystko na Euro 2020 w wykonaniu reprezentacji Polski. Piłkarze Paulo Sousy z pewnością koncentrują się na starciu ze Szwecją w Petersburgu, ale mają też czasem okazję na odrobinę relaksu. Wielu kadrowiczów wybrało się na basen, ale kilku z nich postanowiło zorganizować sobie przejażdżkę. Jednym z jej uczestników był Jan Bednarek, a to każe nam myśleć, że ze zdrowiem stopera Southampton wszystko jest w porządku!

Jan Bednarek miał kłopoty z mięśniem pośladkowym jeszcze przed Euro 2020. Na początku przygotowań do turnieju wiele razy trenował w odosobnieniu. Polacy zremisowali w Sevilli z Hiszpanią 1:1, a były gracz Lecha Poznań był jednym z bohaterów sobotniego starcia. - To był mecz walki. U Jana Bednarka odnowił się uraz, przez który nie trenował w ostatnich tygodniach – przyznał Jakub Kwiatkowski, rzecznik PZPN. Po chwili jednak dodał, że piłkarz nie wyobraża sobie, żeby nie wystąpił w meczu ze Szwecją. 

Przyłapaliśmy Roberta Lewandowskiego w samych kąpielówkach! W rękach szklanka od koktajlu i... żółta butelka [ZDJĘCIA PAPARAZZI]

Jan Tomaszewski po meczu Polska-Hiszpania

A Bednarek z uśmiechem na twarzy pomykał na mini-skuterze. Taki sam środek lokomocji wybrali Piotr Zieliński i Łukasz Skorupski. Bardziej tradycyjni byli prezes PZPN Zbigniew Boniek oraz Karol Świderski i Przemysław Płacheta. Zdecydowali się na rowery. Byli też piłkarze którzy wybrali elektryczne hulajnogi - jak choćby Maciej Rybus, Jakub Świerczok i Kamil Piątkowski. 

Miejmy nadzieję, że nastrój Jana Bednarka oznacza, że sytuacja z bólem mięśnia pośladkowego jest opanowana. - Mamy też nadzieję, że Łukasz Fabiański do meczu ze Szwecją też będzie w pełni gotowy - dodał Kwiatkowski. Bramkarz West Ham United nabawił się lekkiej kontuzji na rozgrzewce przed meczem ze Słowacją, ale teraz też brał udział w wycieczce.

Ta SEKSBOMBA to bałkańska Anna Lewandowska! Kusi uśmiechem, ale tym razem mogła mieć łzy w oczach [ZDJĘCIA]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE