Miłosny czworokąt w reprezentacji. SEKSBOMBA uwiodła trzech piłkarzy kadry! [GALERIA]

2019-12-13 13:33 FAN
Dragana Banić
Autor: Facebook

Dzień bez skandalu obyczajowego w piłce nożnej to dzień stracony. O niektórych zawodnikach można byłoby napisać scenariusze nadające się do długiej telenoweli. Bardzo "interesująca" sytuacja ma miejsce w reprezentacji Serbii. Jak donoszą media z tego kraju, jedna kobieta miała zawrócić trzem piłkarzom w głowie.

Atmosfera w szatni bardzo często przekłada się na wyniki osiągane przez drużynę na boisku. A nastroje w kadrze Serbii mogą się mocno popsuć po ostatnich medialnych rewelacjach. Według dziennikarzy z Serbii Dragana Banić ma słabość do zawodników i zbliżyła się niedawno do serbskiej gwiazdy, Luki Jovicia. Zawodnik Realu Madryt od niedawna był singlem po tym, jak rozstał się z Sofiją Milosević.

I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie spekulacje, że seksowna 27-latka ma na oku nie tylko Jovicia. Według serbskich dziennikarzy Banić spotyka się także z Nemanją Radonjiciem z Olympique'u Marsylia oraz Sasą Lukiciem z Torino. Cała trójka dzieli szatnię podczas zgrupowań reprezentacji Serbii. Przy najbliższej okazji panowie będą mieli sobie zapewne wiele do powiedzenia.

Niespodziewany miłosny czworokąt w kadrze może odbić się na wynikach. A przed Serbami bardzo ważne spotkania. Zespół z Bałkanów w marcu postara się o awans na mistrzostwa Europy 2020. W półfinale barażów ich rywalem będzie Norwegia. Następnie będą musieli pokonać jeszcze jednego rywala, aby wystąpić na przyszłorocznym turnieju. Być może kobieta będzie powodem klęski reprezentacji w drodze na Euro...

Najnowsze