Miroslav Klose

i

Autor: Tomasz Radzik / SE Miroslav Klose

Miroslav Klose pokonał ciężką chorobę! Przekazał dobre wiadomości

2021-09-13 11:58

Znakomite wiadomości w sprawie jednej z legend niemieckiego futbolu. Miroslav Klose poinformował o tym, że pokonał ciężką chorobę. Uporał się z zakrzepicą i wraca do obowiązków. Niedawno miał propozycję, by przejąć Fortunę Duesseldorf, ale musiał zrezygnować z tego z powodu kłopotów ze zdrowiem. Teraz będzie mógł poszukać pracy jako trener.

Miroslav Klose, były piłkarz reprezentacji Niemiec i najlepszy strzelec w historii mistrzostw świata, poinformował, że przezwyciężył zakrzepicę i chciałby jak najszybciej wrócić do pracy trenerskiej. "Znowu wszystko jest w porządku, czuję się w pełni zdrowy" - zapewnił. Urodzony w Opolu 43-letni Klose w wywiadzie dla magazynu "Kicker" przekazał, że półtora miesiąca temu wrócił do aktywności fizycznej. "Zaczynam wszystko od nowa. Gram w piłkę, w tenisa, biegam. Lekarze dali mi zielone światło" - powiedział.

Tym gestem Kamil Glik miał rozwścieczyć Anglików! Wszystko wyszło na jaw, straszne oskarżenia

W maju, po zakończeniu sezonu Bundesligi, którym był asystentem Hansiego Flicka w Bayernie Monachium, Klose ze względu na stan zdrowia musiał zrobić sobie przerwę w pracy, a miał propozycję, by objąć drugoligową Fortunę Duesseldorf, co byłoby jego pierwszą samodzielną pracą szkoleniową. Teraz 137-krotny reprezentant Niemiec chce pchnąć karierę trenerską naprzód, ale wykluczył, że dołączy do sztabu Flicka w reprezentacji Niemiec.

"Czuję się świetnie i chcę wrócić do pracy. Dalsza współpraca z Hansim byłaby czymś fantastycznym, ale chcę jako trener stanąć na własnych nogach i zacząć działać na własny rachunek, by się sprawdzić i przekonać, co naprawdę potrafię" - wskazał i dodał, że zależy mu na pracy w klubie.

Rozczarowanie w sprawie meczów Legii w LE w TVP! Będą wszystkie, ale...

"Codzienny kontakt z drużyną, z boiskiem - na tym zależy mi teraz najbardziej. Jest zapał, jest euforia, zobaczymy, gdzie mnie to zaprowadzi" - podkreślił najlepszy w historii strzelec reprezentacji Niemiec (71 goli).

Kulisy meczu Polska - Anglia. To było szaleństwo! | Futbologia

Czy rozpoznajesz dziewczyny i żony polskich sportowców?

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. Czyją żoną jest ta pani?
Anna Lewandowska
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze