Anna i Robert Lewandowscy

i

Autor: Instagram / Anna Lewandowska Anna i Robert Lewandowscy

PIKANTNE ZDJĘCIE Lewandowskich z plaży. Ania siedzi na kolanach u Roberta i wykonuje ruch ręką. Ach, ten wzrok!

2021-07-10 11:38

Po wyczerpującym sezonie 2020/2021 Robert Lewandowski ładuje baterie wraz ze swoją najbliższą rodziną spędzając czas na Majorce. W promieniach gorącego hiszpańskiego słońca kapitan reprezentacji Polski stara się złapać jak najwięcej luzu oraz relaksu, aby ruszyć w optymalnej dyspozycji mentalnej z kolejnymi rozgrywkami. W sieci pojawiają się zdjęcia z wypadku piłkarza na wakacje.

Ostatni okres był w karierze piłkarskiej Roberta Lewandowskiego bardzo intensywny. Ale nic dziwnego - po walce na najwyższym możliwym poziomie w barwach Bayernu Monachium, kapitan reprezentacji Polski rozpoczął przygotowania do mistrzostw Europy. Na tym turnieju zdobył co prawda trzy bramki, ale jednak nie pozwoliło to jego ekipie na uzyskanie awansu do 1/8 finału. Po zakończeniu zobowiązań piłkarskich, piłkarz rozpoczął natomiast zasłużony wypoczynek.

Pierwszy trening Lukasa Podolskiego w Górniku - ZDJĘCIA

Wraz ze swoją rodziną udał się na Majorkę. Tam zaczął korzystać w pełni z relaksu, jaki oferuje hiszpańska wyspa. Podczas jednego z wieczorów postanowił nawet... zagrać w piłkę z lokalną młodzieżą! Ale podstawą udanego wypoczynku jest oczywiście oddawanie się relaksowi w gronie najbliższych, a więc także i żony Anny. W sieci pojawiło się kolejne zdjęcie z wypadu Lewandowskich na Majorkę. Możemy na nim ujrzeć Roberta prawdziwie zachwyconego wdziękami swojej ukochanej!

Zobacz też: Nie uwierzycie, co łączy Huberta Hurkacza i Roberta Lewandowskiego. Mają specjalną relację, prawda wyszła na jaw

Pikantne zdjęcie Lewandowskich z wakacji

i

Autor: Instagram / annalewandowskahpba Pikantne zdjęcie Lewandowskich z wakacji

Wszystkim kibicom pozostaje mieć nadzieję, że Robert Lewandowski zdoła zregenerować się w Hiszpanii wystarczająco i w sezon 2021/2022 wejdzie w wielkiej formie. Kto wie, czy nie będzie to miało wpływu na losy przyznania Złotej Piłki. Choć w 2021 roku "Lewy" z pewnością pod względem drużynowym nie odniósł takich sukcesów jak rok wcześniej, to indywidualnie nikt nie ma wątpliwości, że zalicza się do ścisłej czołówki najlepszych piłkarzy świata.

Sylwia Dekiert o Euro i igrzyskach
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze