Piotr Zieliński powiedział te słowa po odpadnięciu z Euro! Kibice będą wściekli

2021-06-23 20:30
Piotr Zieliński
Autor: AP PHOTO Piotr Zieliński

Polska odpada z Euro 2020! Po porażce w meczu Polska - Szwecja, Biało-czerwoni zajęli ostatnie miejsce w swojej grupie i wracają do kraju. Nie tak to miało wyglądać na mistrzostwach Europy. Piotr Zieliński w rozmowie z TVP po meczu zaskoczył kibiców. Fani mogli zrobić wielkie oczy, gdy usłyszeli te słowa. Jeśli nie było to przejęzyczenie, to szok!

Po porażce ze Szwecją 2:3 i odpadnięciu z mistrzostw Europy piłkarz reprezentacji Polski Piotr Zieliński uznał, że cały turniej jest do zapomnienia. "Po meczu patrzymy w tabelę, ostatnie miejsce, jeden punkt..." - smucił się 27-letni pomocnik Napoli. W pierwszej kolejce biało-czerwoni przegrali ze Słowacją 1:2, potem zremisowali z Hiszpanią 1:1. W środę grali o wszystko ze Szwecją, którą trzeba było pokonać, aby awansować.

Anna Lewandowska przemierzyła tysiące kilometrów, żeby być przy mężu. Pozowała, gdy wydarzył się DRAMAT

Pomocnik Napoli przyznał, że zabrakło chociażby... chęci zdobycia bramki. "Ten mecz dało się wygrać, ale trochę na (własne życzenie - PAP) go przegrywamy. Nie możemy tracić gola w pierwszej akcji. Pierwsza minuta meczu, a my już przegrywamy 0:1... Potem przegrywaliśmy 0:2, doszliśmy na 2:2, ale przez 10 minut zabrakło jeszcze więcej sprytu, koncentracji, chęci zdobycia bramki" - ocenił Zieliński na antenie Telewizji Polskiej.

Polska jest w gronie ośmiu zespołów, które żegnają się z ME po fazie grupowej. "Po meczu patrzymy w tabelę, ostatnie miejsce, jeden punkt... Nie uważam, że gra była nie wiadomo jak słaba. Zabrakło więcej koncentracji z tyłu, pomocy, no i szczęścia. Kończymy ten turniej z jednym punktem i idzie do zapomnienia, niestety" - spointował. Pierwsze miejsce zajęła Szwecja z siedmioma punktami, druga jest Hiszpania z pięcioma. Mająca trzy "oczka" Słowacja również odpadła.

Polacy OSZUKANI w meczu ze Szwecją?! GIGANTYCZNY SKANDAL, sędzia nie zareagował [WIDEO]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze