Piłkarze po porażce poszli na plażę

i

Autor: PAPARA26

Po KLĘSCE na Euro polscy piłkarze relaksowali się na plaży. Rozpętała się GIGANTYCZNA burza, ogromna krytyka

2021-06-25 11:50

Nie były to udane mistrzostwa Europy dla reprezentacji Polski. Biało-czerwoni już po fazie grupowej musieli pożegnać się z turniejem i ponownie kibice bardzo szybko stracili nadzieje na dobry wynik. Tuż po powrocie do kraju z Sankt Petersburga niektórzy piłkarze kadry postanowili zrelaksować się na plaży. Nie wszystkim kibicom takie zachowanie się spodobało.

W obecnej formule mistrzostw Europy, gdzie po pierwszej fazie turnieju odpada jedynie osiem zespołów z dwudziestu czterech uczestników, brak wyjścia z grupy należy uznać za ogromną porażkę. Niestety wśród przegranych zespołów na Euro 2020 znalazła się reprezentacja Polski. Wydaje się, że kluczowym meczem była rywalizacja ze słabą Słowacją. Mimo że nasi południowi sąsiedzi byli uznawani za najgorszy zespół w grupie E, zdołali pokonać biało-czerwonych i zmagania zakończyli przed nimi. W tym spotkaniu Polacy zagrali bardzo słabo i postawili się w bardzo trudnej sytuacji.

Żona Kamila Grosickiego nie mogła się POWSTRZYMAĆ. Po tym co zrobiła, zareagowała nawet Lewandowska

Kadra wróciła do Sopotu. Piłkarze siedzieli na plaży do białego rana

Mimo dobrego meczu z Hiszpanią i walki w starciu ze Szwecją, biało-czerwonym nie udało się wyjść z grupy. Wielu kibiców i ekspertów odebrało to jako wielką porażkę, czemu zupełnie nie można się dziwić. Polacy do kraju wrócili tuż po spotkaniu ze Skandynawami. Grupka kadrowiczów postanowiła zrelaksować się na plaży i jak można zobaczyć w galerii poniżej, nad morzem przebywali do białego rana.

DZIKA SZARŻA rzecznika PZPN. Tego w telewizji nie było, ujawniono NAGRANIE z OSTREGO spięcia

Niektórym kibicom takie zachowanie bardzo się nie spodobało, bo atmosfera w grupie wydawał się całkiem radosna. - Lewandowskiego tam z nimi nie ma... widać co komu w głowie siedzi i jaka różnica jest miedzy niektórymi - czytamy w jednym z komentarzy. - No, maja się z czego cieszyć. Wstyd. Ale ważne, ze kasa się zgadza. Żenada - napisał inny internauta. - Goście mają powody do radości, bo za kiepską grę dostaną bardzo przyzwoitą kasę, więc po co mieli się wysilać? Gra w reprezentacji powinna być zaszczytem, a w ich przypadku wygląda na przymus - burzy się inny kibic.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze