Pod zdjęciem Lewandowskiego z córkami wybuchła prawdziwa burza! Kibicom puściły nerwy

2021-07-04 8:30
Robert Lewandowski i wielka awantura
Autor: AP Pod zdjęciem Lewandowskiego wybuchła awantura

Przed rozpoczęciem tegorocznych mistrzostw Europy wielu fanów reprezentacji Polski miało nadzieję, że kadra prowadzona przed Paulo Sousę zaprezentuje się na Euro 2020 tak dobrze, jak Biało-czerwoni podczas ostatniej imprezy na starym kontynencie. Niestety rzeczywistość okazała się brutalna, z czym wielu kibiców nie jest w stanie się pogodzić. Jeden z takich kibiców postanowił skomentować więc zdjęcie Roberta Lewandowskiego z córkami, przez co wybuchła w komentarzach wielka awantura.

Po znakomitym sezonie 2020/21 w wykonaniu Roberta Lewandowskiego kibice reprezentacji Polski mieli nadzieję, że kapitan Biało-czerwonych będzie strzelał również jak na zawołanie podczas Euro 2020, a piłkarze prowadzeni przez Paulo Sousę bez problemów wyjdą z ze swojej grupy i będą liczyć się w walce o kolejne etapy mistrzostw Europy. Jak jednak doskonale wiemy, rzeczywistość okazała się zupełnie inna, a Polacy pożegnali się z turniejem już po pierwszych trzech meczach, za co zarówno piłkarzom, jak i trenerowi dostało się od fanów i ekspertów. Po zakończeniu udziału w Euro 2020, piłkarze reprezentacji Polski udali się na wakacje, zalewając Internet kolejnymi zdjęciami z rajskich plaż i słonecznych krajobrazów. Wielu kibiców nie może się jednak pogodzić z tym, co stało się kilka tygodni temu na Euro. 

Wielka awantura pod zdjęciem Lewandowskiego

Tuż po odpadnięciu z mistrzostw Europy Robert Lewandowski dołączył do swojej rodziny i udał się z żoną i córeczkami na wakacje, dzięki czemu napastnik Bayernu w końcu będzie miał okazję do tego, aby spędzić czas z najbliższymi. Kapitan Biało-czerwonych, podobnie jak inni reprezentacji Polski, chwali się zdjęciami z urlopu na Instagramie, co nie podoba się kibicom. Pod ostatnim zdjęciem Lewandowskiego z córkami wybuchła wielka awantura. - Euro zwaliliscie a ty se na wakacjach? Idź na trening lepiej - napisał jeden z wzburzonych fanów. Jego wpis polubiło kilku innych internautów, którzy zgadzają się z jego zdaniem, jednak szybko do akcji wkroczyli obrońcy "Lewego". - to zapie****** do reprezentacji zagrać lepiej - wypalił w odpowiedzi jeden z internautów. 

Po kolejnych wpadkach Dariusza Szpakowskiego na wizji podczas Euro fani nie wytrzymali! Aż przykro się to czyta

Zobacz także: Robert Lewandowski wyluzował na całego

Jan Tomaszewski MASAKRUJE Sousę. "Z nim nasze szanse na mundial to..." | Futbologia
Awantura pod zdjęciem Lewandowskiego
Autor: Instagram/ _rl9 Awantura pod zdjęciem Lewandowskiego
Sonda
Polska na Mundialu 2022 - czy się dostanie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze