Robert Lewandowski i wielka awantura

i

Autor: AP Pod zdjęciem Lewandowskiego wybuchła awantura

Pod zdjęciem Lewandowskiego z córkami wybuchła prawdziwa burza! Kibicom puściły nerwy

2021-07-04 8:30

Przed rozpoczęciem tegorocznych mistrzostw Europy wielu fanów reprezentacji Polski miało nadzieję, że kadra prowadzona przed Paulo Sousę zaprezentuje się na Euro 2020 tak dobrze, jak Biało-czerwoni podczas ostatniej imprezy na starym kontynencie. Niestety rzeczywistość okazała się brutalna, z czym wielu kibiców nie jest w stanie się pogodzić. Jeden z takich kibiców postanowił skomentować więc zdjęcie Roberta Lewandowskiego z córkami, przez co wybuchła w komentarzach wielka awantura.

Po znakomitym sezonie 2020/21 w wykonaniu Roberta Lewandowskiego kibice reprezentacji Polski mieli nadzieję, że kapitan Biało-czerwonych będzie strzelał również jak na zawołanie podczas Euro 2020, a piłkarze prowadzeni przez Paulo Sousę bez problemów wyjdą z ze swojej grupy i będą liczyć się w walce o kolejne etapy mistrzostw Europy. Jak jednak doskonale wiemy, rzeczywistość okazała się zupełnie inna, a Polacy pożegnali się z turniejem już po pierwszych trzech meczach, za co zarówno piłkarzom, jak i trenerowi dostało się od fanów i ekspertów. Po zakończeniu udziału w Euro 2020, piłkarze reprezentacji Polski udali się na wakacje, zalewając Internet kolejnymi zdjęciami z rajskich plaż i słonecznych krajobrazów. Wielu kibiców nie może się jednak pogodzić z tym, co stało się kilka tygodni temu na Euro. 

Wielka awantura pod zdjęciem Lewandowskiego

Tuż po odpadnięciu z mistrzostw Europy Robert Lewandowski dołączył do swojej rodziny i udał się z żoną i córeczkami na wakacje, dzięki czemu napastnik Bayernu w końcu będzie miał okazję do tego, aby spędzić czas z najbliższymi. Kapitan Biało-czerwonych, podobnie jak inni reprezentacji Polski, chwali się zdjęciami z urlopu na Instagramie, co nie podoba się kibicom. Pod ostatnim zdjęciem Lewandowskiego z córkami wybuchła wielka awantura. - Euro zwaliliscie a ty se na wakacjach? Idź na trening lepiej - napisał jeden z wzburzonych fanów. Jego wpis polubiło kilku innych internautów, którzy zgadzają się z jego zdaniem, jednak szybko do akcji wkroczyli obrońcy "Lewego". - to zapie****** do reprezentacji zagrać lepiej - wypalił w odpowiedzi jeden z internautów. 

Po kolejnych wpadkach Dariusza Szpakowskiego na wizji podczas Euro fani nie wytrzymali! Aż przykro się to czyta

Zobacz także: Robert Lewandowski wyluzował na całego

Jan Tomaszewski MASAKRUJE Sousę. "Z nim nasze szanse na mundial to..." | Futbologia
Awantura pod zdjęciem Lewandowskiego

i

Autor: Instagram/ _rl9 Awantura pod zdjęciem Lewandowskiego
Sonda
Polska na Mundialu 2022 - czy się dostanie?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze