Robert Lewandowski GORZKO po odpadnięciu z Euro. Pierwszy wpis kapitana po porażce złamał serca kibiców

2021-06-24 12:22
Robert Lewandowski GORZKO po odpadnięciu z Euro
Autor: Cyfra Sport Robert Lewandowski

Porażka reprezentacji Polski ze Szwecją w ostatnim meczu fazy grupowej Euro 2020 wielu kibicom po prostu złamała serce. Fani Biało-czerwonych zupełnie inaczej wyobrażali sobie początek tegorocznych mistrzostw Europy, jednak po trzech meczach musieli przełknąć gorycz porażki. Ostatni mecz gorzko skomentował również Robert Lewandowski, a pod jego wpisem nie brakowało przepełnionych smutkiem komentarzy.

Po zmianie selekcjonera tuż przed Euro 2020, kibice reprezentacji Polski mieli nadzieję, że Biało-czerwonym uda się wyjść z grupy F i zameldować się  fazie grupowej tegorocznych mistrzostw Europy, jednak rzeczywistość okazała się brutalna i piłkarze prowadzeni przez Paulo Sousę zajęli ostatnie, czwarte miejsce w swojej grupie. Porażka 2:3 w ostatnim meczu Polaków ze Szwecją w Petersburgu sprawiła, że wielu fanom piłkarzy grających z orzełkiem na piersi pękło serce. Piłkarze również nie kryli swojego rozczarowania i jednym z nich był kapitan reprezentacji Polski, Robert Lewandowski. Napastnik Biało-czerwonym poczekał ze swoim wpisem, aż emocje po porażce nieco opadną i rankiem zdecydował się zabrać głos po odpadnięciu Polaków z Euro 2020 już w fazie grupowej. Po wpisie Roberta Lewandowskiego wielu kibiców zdecydowało się okazać wsparcie kapitanowi Biało-czerwonych wskazując, że ten zrobił podczas turnieju wszystko co tylko mógł, aby nasza reprezentacja odniosła sukces. 

Wpis Roberta Lewandowskiego złamał serca kibiców

- Wszyscy jesteśmy rozczarowani i zdajemy sobie sprawę, że ta historia mogła potoczyć się zupełnie inaczej. Walczyliśmy do końca. Dziękujemy za Wasze wsparcie, za wiarę w nasze możliwości - mamy zespół, który może w niedalekiej przyszłości przynieść nam wszystkim wiele radości.Dziękujemy ze jesteście - napisał na Instagramie Robert Lewandowski po odpadnięciu Polski z Euro 2020. 

Reprezentacja Polski po Euro 2020: Piją na plaży. Policja na miejscu. Jest afera. ZDJĘCIA

Kadra wróciła z Euro do Sopotu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE