Robert Lewandowski ZATRWOŻONY tym, co stało się z Eriksenem. Wymowny wpis kapitana polskiej kadry

2021-06-12 23:06
Robert Lewandowski
Autor: Cyfra Sport Robert Lewandowski

Z ogromnym przerażeniem i niepokojem kibice piłki nożnej patrzyli na to, co działo się w spotkaniu Danii z Finlandią. Tuż przed końcem pierwszej połowy Christian Eriksen doznał ataku serca i w pewnym momencie jego stan był krytyczny. Na szczęście Duńczyk powoli dochodzi do siebie i informacje dotyczące jego zdrowia są coraz lepsze. Po całej sytuacji głos zabrał również kapitan reprezentacji Polski, Robert Lewandowski.

Już nie pierwszy raz fani piłki nożnej byli świadkami tak dramatycznych scen na boisku, ale za każdym razem widok nieprzytomnego zawodnika jest wstrząsający i przerażający. Christian Eriksen zaraz przed zakończeniem pierwszej połowy meczu Danii z Finlandią na Euro 2020 osunął się na murawę. Po chwili wokół niego pojawili się koledzy z drużyny oraz piłkarze przeciwnego zespołu. Wszyscy ze strachem w oczach zaczęli wzywać pomoc medyczną. Bardzo szybko okazało się, że sytuacja jest dramatyczna. Lider duńskiej kadry przez kilka minut był reanimowany.

Na szczęście okazało się, że medykom udało się przywrócić funkcje życiowe piłkarza reprezentacji Danii. Eriksen już podczas opuszczania murawy na noszach był przytomny. Ostatnie wiadomości są takie, że stan zawodnika jest stabilny, a jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Cała sytuacją wstrząśnięty był również Robert Lewandowski.

Kapitan reprezentacji Polski umieścił wymowny wpis w mediach społecznościowych. - Oglądanie takich scen jak w meczu Dania - Finlandia było dla nas wszystkich niepokojące. Dobrze słyszeć, że Eriksen jest w stanie stabilnym. Szybkiego powrotu do zdrowia Christian! - czytamy we wpisie kapitana reprezentacji Polski.

Więcej o polskiej kadrze:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE