Robert Lewandowski, Bayern Monachium

i

Autor: AP Robert Lewandowski

Robert Lewandowski znów ZDEKLASOWAŁ rywali i zgarnął kolejny tytuł. Kibice nie mieli wątpliwości, Lewy był najlepszy

2021-06-30 23:55

Pomimo tego, że reprezentacja Polski nie poradziła sobie na Euro 2020 tak dobrze, jak oczekiwali tego fani Biało-czerwonych, Robert Lewandowski dał z siebie wszystko i pokazał, dlaczego jest tak ceniony w Niemczech. Okazuje się, że nawet nieudane Euro 2020 nie zmienia ich zdania o kapitanie reprezentacji Polski, który znów wygrał w głosowaniu fanów. Tym razem Robert Lewandowski został wybrany najlepszym piłkarzem minionego sezonu w głosowaniu przeprowadzonym przez "Kickera"

Przed rozpoczęciem tegorocznych mistrzostw Europy Robert Lewandowski pokazał, że jest w naprawdę świetnej formie pobijając mając niemal pół wieku rekord Gerda Mulera i strzelając 41 bramek w jednym sezonie Bundesligi. Niestety, pomimo wielkich oczekiwań i nadziei fanów znad Wisły, reprezentacja Polski zakończyła zmagania na Euro 2020 już po fazie grupowej, a swojego żalu nie ukrywał również Robert Lewandowski. Napastnik Bayernu Monachium ma jednak wiele powodów do radości, bo w przeprowadzonym ostatnio przez "Kickera" plebiscycie znów nie miał sobie równych. Kibice Bundesligi zostali poproszeni o wybranie zawodnika sezonu 2020/21. Łącznie swój głos oddało ponad 58 tysięcy fanów, z czego znaczną cześć otrzymał Robert Lewandowski. Pozostali zawodnicy po prostu nie mieli szans z kapitanem polskiej kadry, Lewego i drugiego piłkarza w plebiscycie dzieliła przepaść. 

Kibice znów docenili Roberta Lewandowskiego

Kapitan reprezentacji Polski uzyskał aż 39,9 proc. wszystkich głosów, zostawiając konkurencję daleko w tyle. Na drugim miejscu w głosowaniu "Kickera" znalazła się Joshua Kimmich, który uzyskał 13,4 %, a dalej Erling Haaland − 8,7%, Thomas Mueller − 5,5% oraz Jadon Sancho − 2,7%. Napastnik Bayernu Monachium oraz kapitan reprezentacji Polski po raz kolejny okazał się bezkonkurencyjny i jego rywale nie byli nawet blisko podjęcia walki z najlepszym piłkarzem 2020 w plebiscycie FIFA. 

Dziewczyna Jana Bednarka przyleciała do hotelu HELIKOPTEREM! Luksus aż się wylewa ze zdjęcia

Jan Tomaszewski MASAKRUJE Sousę. "Z nim nasze szanse na mundial to..." | Futbologia
Sonda
Czy Robert Lewandowski powinien zostać w Bayernie Monachium?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze