Rywale Polaków na Euro 2021 dostaną szczepionkę, której NIE POWINNI otrzymać. Kuriozalna decyzja

Alvaro Morata
Autor: MIGUEL MORENATTI Alvaro Morata

Ostatnie dni przed Euro 2021 nie były najlepsze dla reprezentacji Hiszpanii. Grupowi rywale Polaków na tegorocznych mistrzostwach Europy musieli zmagać się z niemałym zamieszaniem spowodowanym testami na koronawirusa wśród swoich piłkarzy. Po tym, jak pozytywny wynik otrzymał Sergio Busquets, a później Diego Llorente, hiszpańska federacja piłkarska zdecydowała się jednak zaszczepić zawodników. Problemem może jednak okazać się preparat, który otrzymają.

Luis Enrique, selekcjoner reprezentacji Hiszpanii z pewnością nie będzie dobrze wspominał ostatnich dni przed rozpoczęciem Euro 2021 i miał wiele powodów, aby rwać sobie włosy z głowy. Niedługo przed pierwszym meczem "La Roja" podczas tegorocznych mistrzostw Europy, gruchnęła wieść o tym, że pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa otrzymał Sergio Busquets. Zawodnik natychmiast został odsunięty od drużyny, jednak niedługo później media poinformowały o tym, że jego los podzielił Diego Llorente. Ostatecznie jednak obrońca Leeds United otrzymał negatywny wynik podczas powtórnego badania i nie został odsunięty od składu. Te wydarzenia sprawiły jednak, że hiszpańska federacja piłkarska zdecydowała się dmuchać na zimne i postanowiła zaszczepić piłkarzy pomimo tego, że nie miała tego wcześniej w planach. 

Hiszpanie zostaną zaszczepieni

Piłkarze przyjęli już swoją dawkę preparatu i mogą z czystą głową przygotowywać się do pierwszego meczu podczas Euro 2021, który Hiszpania rozegra ze Szwecją już za trzy dni, 14 czerwca. Problemem reprezentantów "La Roja" może być jednak preparat, jaki otrzymali. Zawodnicy prowadzeni przez trenera Luisa Enrique otrzymali jednodawkową szczepionkę firmy Johnson&Johnson, która rekomendowana jest dla mężczyzn w ich przedziale wiekowym. To wywołało falę wielu negatywnych komentarzy ze strony kibiców kadry "La Roja". 

Euro 2021: Filar reprezentacji Polski drży o swoje zdrowie. Wspiera go przepiękna ukochana

Polska wyjdzie z grupy na Euro 2021? My już wiemy! Najlepsi obstawiacze wytypowali dla nas wyniki meczów [WIDEO].
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze