Kibice reprezentacji Polski

i

Autor: TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS Kibice reprezentacji Polski

Szokujące zachowanie polskich piłkarzy po blamażu ze Słowacją. Kibice byli im wierni, a dostali potężny cios. Boli!

2021-06-14 22:57

Kibice reprezentacji Polski nie zostali potraktowani dobrze przez kadrowiczów Paulo Sousy. Okazuje się, że tuż po przegranym meczu ze Słowakami, piłkarze reprezentacji Polski nie podziękowali fanom. Zachowanie zawodników jest skandaliczne, szczególnie że na stadionie Zenita zjawiło się wielu fanów z Polski, którzy wydali dużo pieniędzy, aby móc kibicować naszym graczom. Taki brak szacunku spotkał się z bardzo negatywną reakcją miłośników piłki nożnej, którzy dali upust swojej frustracji na Twitterze.

Reprezentanci Polski zagrała dzisiaj skandalicznie słabe spotkanie z kadrą Słowacji i może marzyć o awansie z grupy na mistrzostwach Europy. Oprócz słabej gry, piłkarze nie pokazali klasy i całkowicie zlekceważyli fanów, którzy pojawili się na stadionie w Petersburgu. Okazuje się, że powołani przez Paulo Sousę nie podziękowali kibicom i czym prędzej popędzili do szatni. Tak niehonorowego zachowania ze strony zawodników nie można się było spodziewać.

Robert Lewandowski WŚCIEKŁY po straconej bramce. Wielka KŁÓTNIA z Bereszyńskim, zatrważające obrazki

Reprezentacja Polski nie podziękowała kibicom po słabym meczu. Skandaliczne zachowanie reprezentantów kraju

Mimo że Polacy w meczu ze Słowakami pokazali się słabo i nie ukrywali załamania swoją postawą, to nic nie tłumaczy ich zachowania względem fanów, którzy zainwestowali swoje pieniądze i czas. Okazuje się, że zawodnicy powołani przez Paulo Sousę całkowicie zlekceważyli fanów z Polski i nie podziękowali im po meczu za doping i wsparcie, mimo beznadziejnej gry. Sprawa wyszła na jaw po publikacji na Twitterze jednego z miłośników Biało-Czerwonych, który udał się do Rosji, aby podziwiać dzisiejszy mecz.

- A piłkarze już w szatni... nawet nie podeszli podziękować kibicom... wstyd!@LaczyNasPilka wstyd! - napisał zdenerwowany fan na swoich mediach społecznościowych.

Słowa Zbigniewa Bońka przykryte lawiną HEJTU. Ogromna FRUSTRACJA wylana na prezesa PZPN po jego wpisie

Tak kibice odśpiewali hymn Polski przed meczem ze Słowacją

Kibice oburzeni zachowaniem Polaków. Wylewają hejt w komentarzach

Po publikacji fana na Twitterze oburzenia nie kryli kibice reprezentacji Polski, którzy wylali hejt na graczy. Nie da się ukryć, że takie zachowanie ze strony piłkarzy jest jeszcze gorsze, niż ich dzisiejsza postawa przeciwko Słowacji.

- Pewnie poszli pograć na konsoli. Nic nie tłumaczy takiego zachowania wobec ludzi, którzy pokonali tyle przeszkód, żeby pojechać do Rosji i dopingować ich na stadionie. Wstyd. - skomentował jeden z oburzonych fanów.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze