Annie Kilner

i

Autor: Instagram

To one będą wspierać piłkarzy w finale Euro! Zobacz gorące partnerki włoskich i angielskich zawodników

2021-07-11 20:36

Przed nami ostateczne rozstrzygnięcie trwających mistrzostw Europy! W finałowym starciu zmierzą się ze sobą Włosi oraz Anglicy. Wyspiarze z pewnością mają nieco łatwiej, bo to na ich stadionie, londyńskim Wembley, rozegra się finał Euro 2020. Zmagania obu ekip z trybun oglądać będzię nie tylko rzesza kilkudziesięciu tysięcy fanów, ale także seksowne partnerki samych zawodników.

Mistrzostwa Europy przyniosły nam w ostatnim miesiącu wiele emocji – zachwycaliśmy się pięknymi bramkami czy paradami golkiperów, ale także wstrzymywaliśmy oddech, gdy oglądaliśmy tragiczne wydarzenia z udziałem m.in. Christiana Eriksena czy Artema Biesiedina. Dla polskich fanów mistrzostwa były rozczarowujące, jednak po zakończeniu fazy grupowej, na której swoją przygodę skończyli reprezentanci Polski, wielu kibiców z naszego kraju zaczęło kibicować innym reprezentacjom. Zwycięzca może być jednak tylko jeden i teraz dojdzie do finałowego rozstrzygnięcia – mistrzami zostaną Włosi lub Anglicy. Zawodnicy tych drużyn mogą liczyć nie tylko na fanów, ale także swoje seksowne partnerki.

Sylwia Dekiert o Euro i igrzyskach

Piękne WAG-s wspierają swoich ukochanych

Temat żon i partnerek piłkarskich gwiazdorów zawsze wraca w trakcie wielkich imprez. Podczas mistrzostw Europy mogliśmy zachwycać się pięknymi kobietami, które na co dzień wspierają swoich partnerów-piłkarzy i często chętnie pokazują swoje wdzięki w mediach społecznościowych. Także WAG-s zawodników, którzy mają szansę wystąpić w dzisiejszym finale, mogą pochwalić się niecodzienną urodą. W galerii poniżej możesz zobaczyć, kto dzisiaj będzie kibicował Włochom oraz Anglikom w finale Euro 2020.

Najnowsze