Euro 2020: Reprezentacja Włoch w piłce nożnej

i

Autor: AP PHOTO Euro 2020: Reprezentacja Włoch w piłce nożnej

Włochy w tym roku dwa razy wygrają Euro? To może być historyczny sukces Italii

2021-07-07 21:38

Wielki finał piłkarskich mistrzostw Europy 2020 już w niedzielę 11 lipca. Jako pierwsi miejsce w decydującym spotkaniu zapewnili sobie Włosi. Może dojść do niesamowitej historii, gdy w jednym roku dwukrotnie Euro padnie łupem Italii. Kraj z Półwyspu Apenińskiego może kolejny raz oszaleć z radości. Po kilku tygodniach przerwy niesamowita historia może się dopełnić!

Włosi zameldowali się w finale Euro 2020. "Squadra Azzurra" z wielkimi problemami rozprawiła się z Hiszpanią. Kadra "La Furia Roja" sprawiła Italii olbrzymie kłopoty, ale odpadła po rzutach karnych. Podopieczni Roberto Manciniego staną przed szansą sięgnięcia po kolejne złoto. Dzięki piłkarzom, Półwysep Apeniński może oszaleć z radości kolejny raz w przeciągu kilku tygodni. Niewykluczone, że Włosi znów sięgną po triumf w Euro.

Grzegorz Krychowiak otrzymał niezwykle WAŻNĄ wiadomość od fana. Reakcja piłkarza była błyskawiczna

Włochy kolejny raz wygrają Euro? To byłby drugi raz w tym roku

Włosi mają ostatnio znakomitą passę za sobą! Ostatnio cały kraj oszalał z radości, gdy Maneskin triumfował w pierwszym "Euro" - Eurowizji. W piosence najlepszej piosenki Starego Kontynentu podbili serca milionów na całym świecie. Kontrowersji nie brakowało, bo zespół był oskarżany o... branie narkotyków na wizji. - Test na obecność narkotyków w organizmie Damiano Davisa z Måneskin negatywny. Wokalista poddał się dobrowolnie testowi po ESC wobec publicznych oskarżeń i nagonki mimo szybkiego oświadczenia zespołu. Według EBU zamyka to wszystko sprawę - czytamy na Facebooku Let's talk about ESC.

Sonda
Lubisz muzykę zespołu Maneskin?
Lukas Podolski już w Polsce. Przywitała go legenda

Euro 2020: Włosi pewni gry w finale

Włochy awansowały do finału Euro 2020 po pokonaniu po rzutach karnych Hiszpanii (do końca regulaminowego czasu gry 1:1). Ich rywalem będzie lepszy zespół z pary Anglia - Dania. Wielki finał zaplanowano na 11 lipca o 21:00 na Wembley.

Najnowsze