Robert Lewandowski, Paulo Sousa

i

Autor: CyfraSport Robert Lewandowski, Paulo Sousa

Wyszła PRAWDZIWA opinia Lewandowskiego na temat Sousy! Teraz wszystko jest już jasne

2021-06-24 21:51

Dla reprezentacji Polski zakończyło się już Euro 2020. I to bynajmniej nie sukcesem. "Biało-czerwoni" polegli w fazie grupowej zyskując w trzech potyczkach raptem jeden punktów. Zasadne stało się zatem pytanie, czy pracę za sterami polskiej kadry powinien kontynuować Paulo Sousa. Teraz poznaliśmy opinię w tej sprawie także i kapitana drużyny narodowej oraz jej najważniejszej postaci - Roberta Lewandowskiego.

Nie tak miały wyglądać te mistrzostwa Europy dla reprezentacji Polski. W turnieju, którego formuła umożliwia wyjście do fazy pucharowej aż 16 z 24 zespołów, awans do 1/8 finału wydawał się absolutnym minimum. Tym razem życie napisało jednak zupełnie inny scenariusz - i nie ma co ukrywać, że fatalny dla polskiej ekipy. Zaledwie punkt zdobyty w trzech pojedynkach kolejno ze Słowacją, z Hiszpanią oraz ze Szwecją uplasował "Biało-czerwonych" na ostatniej lokacie w grupie E.

Narzeczona Płachety szczerze o zarobkach piłkarzy - ZDJĘCIA

Od razu ruszyła zatem lawina spekulacji nad losem Paulo Sousy. Ekspert "Super Expressu", Jan Tomaszewski, stwierdził, że Portugalczyk dobrowolnie powinien podać się do dymisji. Tymczasem poznaliśmy opinię w tym zakresie także i kapitana kadry, Roberta Lewandowskiego. Przytoczył ją rzecznik PZPN, Jakub Kwiatkowski. - Drużyna jest za tym, aby selekcjoner Sousa kontynuował swoją pracę. Po meczu ze Słowacją rozmawiałem nawet na ten temat z Robertem Lewandowskim - jasno stwierdził Kwiatkowski.

Zobacz też: Każdy może zgarnąć 300 zł! Wystarczy wybrać najpiękniejszą fankę i pokazać, jak kibicowałeś Polsce na Euro

Te słowa nie pozostawiają zatem cienia wątpliwości, a zwłaszcza, że podczas zorganizowanej w czwartek konferencji prasowej w Sopocie jeszcze bardziej bezpośrednio wyraził się ustępujący powoli szef Polskiego Związku Piłki Nożnej, Zbigniew Boniek. Sternik polskiej piłki jasno zaznaczył, że nie zwolni on Paulo Sousy i dopóki on ma decydujący głos w tej sprawie, Portugalczyk pozostanie na swoim stanowisku. A kolejne mecze - już w ramach kwalifikacji do mundialu - już we wrześniu.

Michał Listkiewicz: Odpadliśmy w złym stylu. Sousa przyszedł za późno [Super Raport]
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze