Wzruszające chwile podczas meczu Euro 2020! Kibic oświadczył się przed tysiącami fanów, scena jak z filmu [WIDEO]

2021-06-12 18:03
Oświadczyny podczas meczu Euro 2020
Autor: Instagram/ 433 screen Oświadczyny podczas meczu Euro 2020

Kibice musieli długo czekać na rozpoczęcie Euro 2020, jednak w końcu nadszedł ten dzień, gdy pierwsze reprezentacji pojawiły się na murawie w meczu otwarcia tegorocznych mistrzostw Europy. Dla wielu kibiców była to niezwykła chwila, jednak nie tak magiczna, jak dla jednej pary, która znajdowała się na trybunach Stadio Olimpico w Rzymie. W pewnym momencie mężczyzna uklęknął przy wybrance swojego serca i oświadczył się jej przed tysiącami widzów.

Mecz otwarcia Euro 2020 cieszył się niezwykle dużym zainteresowaniem i wielu kibiców reprezentacji Turcji oraz Włoch mogło się cieszyć, że udało im się dostać bilety zarówno na pierwsze spotkanie tegorocznych mistrzostw Europy, jak i na ceremonię otwarcia, która odbyła się na kilka minut przed pierwszym gwizdkiem sędziego. Mecz otwarcia Euro 2020 dostarczył fanom wielu emocji, przede wszystkim ze względu na to, co działo się na boisku. Dla jednej pary, która znajdowała się na trybunach Stadio Olimpico w Rzymie to spotkanie będzie jednak niezapomniane do końca życia. Wszystko przez mężczyznę, który zdecydował się skorzystać z okazji i oświadczył się wybrance swojego życia na oczach pozostałych fanów. 

Kibic oświadczył się podczas meczu Euro 2020

Nieświadoma niczego kobieta w pewnym momencie mogła ujrzeć swojego partnera, który klęczy obok niej z pierścionkiem zaręczynowym w rękach. To od razu zwróciło uwagę nie tylko wybranki jego serca, ale również kibiców, którzy znajdowali się w pobliżu. Jego oświadczyny do razu spotkały się z wielką wrzawą na trybunach a po tym, jak kobieta zgodziła się zostać żoną kibica, na stadionie rozległy się gromkie brawa. Wszystko zarejestrowała kamera, a szczęściem zakochanych mogli cieszyć się od teraz również internauci. 

Euro 2020: KRWAWE sceny podczas meczu Walia - Szwajcaria. To musiało BOLEĆ, potrzebna była szybka pomoc

Polska wyjdzie z grupy na Euro 2021? My już wiemy! Najlepsi obstawiacze wytypowali dla nas wyniki meczów [WIDEO].
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze