Robert Lewandowski

i

Autor: SE Robert Lewandowski

Czy Polska wyszła z grupy i zagra w 1/8 finału Euro 2020? Polska na Euro CZY GRAMY DALEJ?

2021-06-23 19:55

Czy Polska zagra w 1/8 finału Euro i kiedy następny mecz Polski na Euro 2020? Polska 1/8 finału Euro z kim gra? Kiedy następny mecz reprezentacji Polski na Euro 2020? Rywal Polski Euro 2020 faza pucharowa. Czy Polska wyszła z grupy na Euro 2020 i z kim zagra w następnym meczu? Reprezentacja Polski do samego końca zmuszona była do walki o awans do 1/8 finału Euro 2020! Czy i kiedy zagra reprezentacja Polski w 1/8 finału Euro?

Z kim gra Polska w 1/8 finale Euro 2020 i kiedy następny mecz Polski na Euro? Data meczu Polski w 1/8 finału Euro. O której godzinie i kiedy mecz Polski na Euro? Rywal reprezentacji Polski na Euro 2020 w 1/8 finału Z kim następny mecz Polski na Euro? Reprezentacja Polski niestety nie wywalczyła awans do 1/8 finału Euro 2020. Biało-czerwoni fatalnie już zaczęli wyjątkowy turniej, przegrywając na start ze Słowacją 1:2. W tym momencie wydawało się, że szanse na awans do fazy pucharowej są bliskie zeru. Wielu kibiców i ekspertów wręcz skreśliło ekipę Paulo Sousy. Piłkarze znad Wisły w sobotę jednak wywalczyli cenny remis z Hiszpanią, który dał im nowe nadzieje. W środę stoczyli decydujący bój ze Szwecją. Robert Lewandowski i spółka wiedzieli, że muszą wygrać, by zostać w grze o mistrzostwo Europy. Nie udało się...

Zobacz: Anna Lewandowska była sama w domu, gdy wieczorem nieznajomy zadzwonił do drzwi. Przyniósł jej romantyczny prezent!

Sonda
Czy Polska wygra Euro 2020?

Szwedzka ekipa objęła prowadzenie 2:0 po dublecie Emila Forsberga i już wtedy stało się jasne, że o awans do 1/8 finału będzie ekstremalnie trudno. Co prawda na drugi trafienie od razu odpowiedział Robert Lewandowski, a w samej końcówce wpisał się na listę strzelców ponownie, ale to było za mało. Dodatkowo w ostatniej akcji pojedynku w Petersburgu rywale wyprowadzili decydujący cios i zwyciężając 3:2 zakończyli zmagania w grupie E na pozycji liderów, a ekipa Paulo Sousy musiała przełknąć gorycz porażki.

ROSJANKI NIE ZNAJĄ LEWANDOWSKIEGO! Sonda przed meczem Polska-Szwecja
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze