Zapytaliśmy Roberta Lewandowskiego o GŁUPIE błędy obrony. Zaskakująca odpowiedź kapitana

2021-06-23 21:41
Robert Lewandowski
Autor: AP PHOTO Robert Lewandowski

Robert Lewandowski w meczu ze Szwecją harował jak wół, strzelił dwa gole, ale nie pozwoliło to Polakom na choćby zremisowanie meczu. Po spotkaniu Lewandowski był wyraźnie przybity i mocno przeżywał porażkę zespołu. - Jest smutek, rozczarowanie, to boli i będzie bolało przez długi czas. Wiemy ile zaangażowania nas to kosztowało. Mogę pochwalić chłopaków, że dali z siebie wszystko - powiedział Lewandowski.

Nie tylko podczas meczu ze Szwecją, ale tak naprawdę podczas całego Euro 2020, Polacy popełniali głupie błędy i przez to tracili punkty. „Super Express” zapytał Lewandowskiego podczas spotkania z dziennikarzami, skąd te niepotrzebne błędy w defensywie się biorą.

- Szczęście nam nie dopisywało, z drugiej strony szczęściu trzeba pomóc. Cała drużyna ponosi odpowiedzialność, ja jako kapitan również. Jesteśmy poza turniejem, ciężko wskazać coś, co zawiodło. Nasza myśl w ostatnich latach dużo się zmieniła, jeśli już szukamy czegoś pozytywnego . Jest smutek, rozczarowanie, to boli i będzie bolało przez długi czas. Wiemy ile zaangażowania nas to kosztowało. Mogę pochwalić chłopaków, że dali z siebie wszystko – powiedział Lewandowski.

Na Zbigniewa Bońka spadają potężne CIOSY. Nie mają dla niego LITOŚCI, jadą po bandzie

Kibice przed meczem Polska-Szwecja

Lewandowski dostał również pytanie o dobrą atmosferę w drużynie, która zupełnie nie miała przełożenia na wyniki.

- Nie ma co porównywać atmosfery, do tego co na boisku. Poza chartem ducha to jeszcze są umiejętności. Nie można odmówić walki, zaangażowania. Nie byliśmy zaskoczeni grą Szwedów, ale, popełniliśmy błeęy i z tego wynikała porażka. Wierzyliśmy, ze jesteśmy w stanie tutaj wygrać. Dla kibiców. Czujemy się bardzo z tym źle, bo daliśmy z siebie wszystko – dodał Lewandowski.

Piotr Zieliński powiedział te słowa po odpadnięciu z Euro! Kibice będą wściekli

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE