Akademija Pandev - Lechia Gdańsk TRANSMISJA TV. Liga Konferencji Europy: Akademija - Lechia STREAM ONLINE

i

Autor: MARCIN GADOMSKI SE Akademija Pandev - Lechia Gdańsk TRANSMISJA TV. Liga Konferencji Europy: Akademija - Lechia STREAM ONLINE

Akademija Pandev - Lechia Gdańsk TRANSMISJA TV. Liga Konferencji Europy: Akademija - Lechia STREAM ONLINE. Gdzie oglądać mecz Akademija - Lechia w internecie? Na jakim kanale

Akademija Pandev - Lechia Gdańsk TV NA ŻYWO TRANSMISJA. Akademija Pandev - Lechia Gdańsk LIVE ONLINE. Akademija - Lechia GDZIE OGLĄDAĆ DZISIAJ? Lechia - Akademija 14.07.2022 NA KTÓRYM KANALE TV NA ŻYWO? Lechia Gdańsk walczy w europejskich pucharach, choć po pierwszym meczu nie zabrakło poważnego skandalu. Akademija Pandev została rozgromiona w pierwszym meczu, ale wszyscy mówili o tym, co wydarzyło się na trybunach. Czy piłkarze zamażą plamę po kibicach? Lechia - Akademija TRANSMISJA GDZIE OGLĄDAĆ? Lechia - Akademija TV NA ŻYWO NA KTÓRYM KANALE?

Liga Konferencji Europy: Akademija - Lechia TRANSMISJA TV i STREAM. Gdzie oglądać?

Dwie polskie drużyny zagrają dzisiaj swoje rewanżowe mecze w 1. rundzie eliminacji Ligi Konferencji Europy. Pogoń i Lechia są w identycznej sytuacji, bo pierwsze mecze wygrały u siebie po 4:1, a ich rywale nie należą nawet do średniaków w Europie. Pogoń zagra w Reykjaviku z KR (godz. 20.15), który ostatnio przegrywa wszystko jak leci, również w rodzimej lidze. – Wynik pierwszego meczu wskazuje, że sprawa jest przesądzona, ale wiadomo, że w piłce nie ma rzeczy niemożliwych. Jednak nie bierzemy tego pod uwagę – mówi Kamil Drygas, strzelec dwóch goli dla Pogoni w pierwszym meczu. – Nie lekceważymy rywali, a w rewanżu chcemy przypieczętować nasz awans. Lechia zmierzy się w gorącej dosłownie i w przenośni Macedonii Płn. (temperatury ponad 30 st. ) z Akademiją Pandev.

– Trochę się obawiamy wysokich temperatur, ale jesteśmy na to przygotowani. Jedziemy tam, aby przypieczętować awans – mówi asystent trenera Maciej Kalkowski przed dzisiejszym meczem, który rozpocznie się o godz. 17.

Lechia - Akademija. Wojna kiboli na trybunach. Krwawa jatka. Mamy zdjęcia

Akademija - Lechia: Gdzie transmisja w internecie? Liga Konferencji Europy

Marco Terrazzino, który miał poważny udział w wygranej Lechii w pierwszym meczu, uważa,że trzeba wyjść skoncentrowanym do drugiego meczu. – Nasza pozycja wyjściowa jest optymistyczna, jednak w piłce nożnej wszystko jest możliwe i musimy podejść do naszego zadania poważnie od samego początku. Chcemy oczywiście awansować do kolejnej rundy, ale chcemy to zrobić w zdecydowanie lepszym stylu - mówił piłkarz podczas konferencji prasowej.

Jan Tomaszewski o sytuacji z Czesławem Michniewiczem

Mecz Akademija Pandev - Lechia Gdańsk odbędzie się w czwartek 14 lipca. Akademija Pandev - Lechia Gdańsk TRANSMISJA w TV NA ŻYWO. Spotkanie nie będzie transmitowane w telewizji. Mecz będzie można obejrzeć również na platformie streamingowej Viaplay.pl. Początek rywalizacji zaplanowano na godzinę 17:00. Relacja z meczu Akademija Pandev - Lechia Gdańsk NA ŻYWO w INTERNECIE na portalu sport.se.pl! Zapraszamy!

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze