Dariusz Mioduski

i

Autor: Cyfra Sport Dariusz Mioduski

Wielki skandal!

Aston Villa – Legia. Władze Legii z Dariuszem Mioduskim na czele nie jadą na mecz!

2023-11-30 19:40

Mecz Aston Villa – Legia Warszawa zbliża się wielkimi krokami. Może mieć on decydujące znaczenie w kontekście zapewnienia sobie wyjścia z grupy i gry w europejskich pucharach na wiosnę. Niestety, pojawiły się problemy niesportowe – Aston Villa i miast Birmingham nie chce wpuścić większej liczby kibiców na stadion.

Aston Villa - Legia Warszawa. Duże zamieszanie przed meczem

Kibice Legii bardzo licznie pojawili się w Birmingham, licząc na to, że jednak uda się wejść na stadion. Władze Legii od samego przyjazdu do Anglii pertraktowały z miejscowymi, ale ci byli nieugięci. Jeśli w ostatnich chwilach przed meczem nie wydarzy się nic nieprzewidzianego, mecz odbędzie się bez kibiców Legii na trybunach. Łatwo się domyślić, że fani Legii zachowają się solidarnie i na stadion wówczas nie wejdzie żaden z nich.

Teraz wiadomo już, że w proteście za decyzję władz Aston Villi i miasta Birmingham, a także w ramach solidarności z kibicami, na mecz nie pojadą władze Legii z Dariuszem Mioduskim na czele. Jak poinformował jako pierwszy Sebastian Staszewski, mecz mają obejrzeć z hotelu kilka kilometrów od Birmingham.

Aston Villa - Legia. Szykuje się wielki skandal, kibice Legii mogą nie wejść na stadion!

WIOSŁOWAŁEM Z PIŁKARZAMI LEGII W SZCZYTNYM CELU! BYŁY CIĘŻARY I LITRY POTU

QUIZ: Ile wiesz o Legii Warszawa?

Pytanie 1 z 10
Zacznijmy od podstaw. W którym roku powstała Legia Warszawa?
QUIZ: Ile wiesz o Legii Warszawa?
Najnowsze