Gaziantepspor - Legia, wynik 0:1. Ważna wygrana Legii! Zapis relacji NA ŻYWO w internecie

2011-07-28 19:00

Legia Warszawa wygrała 1:0 wyjazdowe spotkanie z tureckim Gaziantepsporem 1:0 po bramce Miroslava Radovicia. To świetna zaliczka przez rewanżowym meczem, który za tydzień odbędzie się w Warszawie. Co prawda, Turcy mieli przewagę w tym meczu, ale najważniejszy jest wynik. Legia jest już jedną nogą w kolejnej rundzie eliminacji do Ligi Europejskiej.

21:49

Koniec!!! Legia wygrała 1:0 po golu Radovicia!

21:45

90 min. Mamy już doliczony czas gry mecz przedłużony o 4 minuty

21:44

87 min. Michał Żyro wchodzi na boisko za Daniela Ljuboję

21:43

86 min. Legia zamknięta na swojej połowie w oczekiwaniu na kontry

21:39

83 min. Groźne dośrodkowanie w pole karne Legii, od bramki zacznie golkiper Legii

21:38

82 min. Turcy domagają się karnego po wślizgu Komorowskiego dostają jedynie rzut rożny

21:37

81 min. Rzut rożny dla Legii, po czym kolejny po bloku na Ljuboji. Cudem bronią się gospodarze! Piłka wybita z linii!

21:35

80 min. Zmiana w Legii, Janusz Gol wchodzi za Manu

21:34

79 min. Nieudana akcja Turków, od bramki Skaba

21:33

76 min. Poturbowany leży Marcin Komorowski

21:30

75 min. Kolejny rożny dla gospodarzy, jednak obrońcy Legii wybijają piłkę

21:29

74 min. Manu jest dziaisj wszędobylski - biega na całym boisku, tym razem zatrzymał akcje gospodarzy na lewej stronie obrony

21:27

73 min. Olcan strzela z dystansu, jednak piłka wysoko nad poprzeczką

21:26

71 min. Żółta kartka za niesportowe zachowanie dla Miroslava Radovicia

21:25

70 min. Mimo widocznej przewagi gospodarzy, to Legia na szczęście prowadzi 1:0!

21:24

68 min. Skaba słąbo wybija piłkę, jednak gospodarze nie potrafią tego wykorzystać

21:22

66 min. Skurcze łapią Marcina Komorowskiego

21:20

65 min. Żółta kartka dla Kuby Rzeźniczaka

21:18

63 min. Zamieszanie w polu karnym Legii. Kolejny róg dla Turków

21:16

Zmiana w szeregach Legii. Michała Kucharczyka zastąpił Michal Hubnik.

21:15

59 min. Konsternacja na tureckich trybunach - słychać tylko doping kibiców Legii

21:12

56 min. Na środku boiska faulowany Ljuboja

21:10

53 min. Nieudana akcja Kucharzyka, od bramki zaczną gospodarze. Legia nadal prowadzi na wyjeździe 1:0!

21:08

52 min. Wolny przed polem karnym dla gospodarzy. Żółta kartka dla Vrdoljaka. Strzał mija spułek Legii

21:06

W 51. minucie sytuację sam na sam wykorzystał MIROSLAV RADOVIć

21:05

Gool dla LEgi!!

21:03

47 min. Odpowiadają gospodarze jednak kończy się wszystko na obronie Legii, od bramki Skaba

21:02

47 min. Dobra akcja Ljuboji z Rado, jedak piłkę łąpie bramkarz

21:00

46 min. Gospodarze rozpoczęli drugą połowę

20:45

Koniec pierwszej połowy! Legia remisuje na wyjeździe z Gaziantepsporem 0:0.

20:43

45 min. Atak Legii - jednak nieskutecznie Kucharczyk, połowa przedłużona o minutę

20:41

43 min. Za długie podanie do Ljuboji

20:40

42 min. Legia remisuje z Gaziantepsporem 0:0

20:38

38 min. Kolejna akcja Legii, atakuje Wawrzyniak, który biegnie do przodu. Jednak fauluje

20:35

36 min. Legia coraz częściej pod polem karnym gospodarzy, ale bez efektu bramkowego wynik bez zmian 0:0

20:34

33 min. Radovic dosrodkowuje ale piąstkuje litewski golkiper Gaziantepsporu

20:30

29 min. Nieudane rozegranie wolnego przez Legię, piłka ponad bramką wynik 0:0

20:28

28 min. Legia podeszła wyżej. Jednak nic z tego nie wychodzi dośrodkowanie w pole karne gospodarzy zupełnie niegroźne

20:23

24 min. Kolejny rzut rożny Legia się jedynie broni w ataku nie istnieje. Tylko dzięki Skabie jest nadal bez bramek.

20:22

23 min. Kolejna genialna interwencja Skaby! Wynik bez mian 0:0

20:22

22 min. Strzela Ivelin Popov, ale kolejny raz broni Skaba

20:19

19 min. Faulowany Vrdoljak

20:17

18 min. Potężne uderzenie Ceylona, broni Skaba!

20:13

11 min. Kolejna sytuacja dla gospodarzy. Legii udaje się wybronic!

20:12

10 min. Fatalny błąd Rzeźniczaka, który traci piłkę, jednak na rożny wybija ją Żewłakow. Legia ma mnóstwo szczęścia przy dośrodkowaniu po któym piłka wybita na kolejny róg. Na szczęscie uderzenie po ostatnim roku ponad bramką Skaby.

20:09

9 min. Faulowany Ljuboja

20:06

8 min. Kuczarczyk marnuje stuprocentową sytuację!!

20:05

6 min. Kolejna dobra interwencja Skaby. Legia bardzo cofnięta, wynik 0:0

20:03

4 min. Pierwszy rzut rożny dla gospodarzy, piłkę łąpie Skaba

20:01

2 min. Dośrodkowanie w pole karne Legii, na szczęście niecelne

19:59

1 min. Rozpoczeli gospodarze

19:58

Składy:

Gaziantepspor: Karcemarskas - Sume, Gungor, Ceylan, Ivan - Olcan, Kurtulus, Wagner, Noukeno, Popow - Sosa

ławka rezerwowych: Bezgin, Ozan Has, Tosun, Demir, Can, Akcam, Pehlivan

Legia: Wojciech Skaba - Jakub Rzeźniczak, Michał Żewłakow, Marcin Komorowski, Jakub Wawrzyniak - Manu, Ariel Borysiuk, Ivica Vrdoljak, Miroslav Radović, Michał Kucharczyk - Danijel Ljuboja

ławka rezerwowych: Marijan Antolović, Inaki Astiz, Janusz Gol, Michal Hubnik, Artur Jędrzejczyk, Maciej Rybus, Michał Żyro