Lechia Gdańsk - Rapid Wiedeń TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Liga Konferencji eliminacje Lechia - Rapid LIVE ONLINE mecz Lechia - Rapid GDZIE OGLĄDAĆ? El. LKE na którym kanale Lechia - Rapid?

i

Autor: Cyfrasport Lechia Gdańsk - Rapid Wiedeń TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Liga Konferencji eliminacje Lechia - Rapid LIVE ONLINE mecz Lechia - Rapid GDZIE OGLĄDAĆ? El. LKE na którym kanale Lechia - Rapid?

Bitwa o awans

Lechia Gdańsk - Rapid Wiedeń TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Liga Konferencji eliminacje Lechia - Rapid LIVE ONLINE mecz Lechia - Rapid GDZIE OGLĄDAĆ? El. LKE na którym kanale Lechia - Rapid?

2022-07-28 12:45

Lechia Gdańsk - Rapid Wiedeń TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Liga Konferencji eliminacje Lechia - Rapid LIVE ONLINE mecz Lechia - Rapid GDZIE OGLĄDAĆ? El. LKE na którym kanale Lechia - Rapid? Czas na wielką bitwę o awans do III rundy eliminacji Ligi Konferencji! Po wyjazdowym remisie 0:0 w Wiedniu, Lechia Gdańsk stoi przed sporymi szansami na przejście faworyzowanego Rapidu. Przed własną publicznością lechiści z pewnością dadzą z siebie wszystko. Poniżej dowiesz się, gdzie oglądać mecz Lechia - Rapid. Liga Konferencji eliminacje Lechia - Rapid LIVE ONLINE

Lechia Gdańsk - Rapid Wiedeń TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Mecz Lechia - Rapid GDZIE OGLĄDAĆ?

Lechia ma już za sobą jedną przeszkodę w tegorocznych eliminacjach Ligi Konferencji Europy. W I rundzie podopieczni Tomasza Kaczmarka wyeliminowali macedońską Akademiję Pandev, wygrywając u siebie 4:1 i na wyjeździe 2:1. Wynik 6:2 w dwumeczu budził uznanie, ale w II rundzie lechiści trafili na zdecydowanie silniejszego przeciwnika. Rapid Wiedeń to uznana marka, ale nie wykorzystał szansy przed własną publicznością. Tydzień temu w stolicy Austrii padł bezbramkowy remis, który drużyna z Ekstraklasy przyjęła z należytym szacunkiem. Awans wciąż pozostaje sprawą otwartą, a jego kwestia wyjaśni się w Gdańsku.

Piłkarz Lechii chce więcej. Gości zaprasza na... oglądanie stadionu w Gdańsku

Liga Konferencji eliminacje Lechia - Rapid LIVE ONLINE. El. LKE na którym kanale Lechia - Rapid?

Lechia przed rewanżem przełożyła mecz 2. kolejki Ekstraklasy przeciwko Górnikowi Zabrze. Wszystkie siły skupia na walce z Rapidem. Warto przypomnieć, że w pierwszym spotkaniu doszło do skandalicznej decyzji sędziego, który oszczędził jednego z piłkarzy austriackiej drużyny, choć mógł i najprawdopodobniej powinien wyrzucić go z boiska. Gdańszczanie mieli swoje okazje, by wrócić z Wiednia w jeszcze lepszych humorach, ale kibice mają nadzieję, że będą mogli świętować po drugim meczu.

To plan Rapidu Wiedeń na pokonanie Lechii Gdańsk w Lidze Konferencji. "Mamy duże możliwości"

Andrij Szewczenko dziękuje Polakom za wsparcie dla Ukrainy

Mecz Lechia Gdańsk - Rapid Wiedeń odbędzie się w czwartek, 28 lipca, o godzinie 19:45. TRANSMISJA w TV na kanale TVP 2. STREAM LIVE ONLINE dostępny na stronie sport.tvp.pl. Darmowa relacja NA ŻYWO w portalu sport.se.pl! Zapraszamy!

Sonda
Czy Lechia awansuje do fazy grupowej Ligi Konferencji?
Najnowsze