Raków Częstochowa - Astana TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Eliminacje Ligi Konferencji Raków - Astana LIVE ONLINE. Mecz Raków - Astana GDZIE OGLĄDAĆ? Na którym kanale el. LKE Raków - Astana?

i

Autor: Cyfrasport Raków Częstochowa - Astana TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Eliminacje Ligi Konferencji Raków - Astana LIVE ONLINE. Mecz Raków - Astana GDZIE OGLĄDAĆ? Na którym kanale el. LKE Raków - Astana?

Raków Częstochowa - Astana TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Eliminacje Ligi Konferencji Raków - Astana LIVE ONLINE. Mecz Raków - Astana GDZIE OGLĄDAĆ? Na którym kanale el. LKE Raków - Astana?

2022-07-21 15:22

Raków Częstochowa - Astana TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Eliminacje Ligi Konferencji Raków - Astana LIVE ONLINE. Mecz Raków - Astana GDZIE OGLĄDAĆ? Na którym kanale el. LKE Raków - Astana? Raków Częstochowa rozpoczyna walkę w eliminacjach do Ligi Konferencji Europy od II rundy. Zdobywcy Pucharu Polski i wicemistrzowie kraju trafili w losowaniu na wymagających rywali z Kazachstanu. FK Astana to znacznie bardziej doświadczony zespół, ale podopieczni Marka Papszuna tanio skóry nie sprzedadzą. Poniżej dowiesz się, gdzie oglądać mecz Raków - Astana. Eliminacje Ligi Konferencji Raków - Astana LIVE ONLINE. Na którym kanale el. LKE Raków - Astana?

Raków Częstochowa - Astana TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Mecz Raków - Astana GDZIE OGLĄDAĆ?

Trzy polskie drużyny mają już za sobą pierwsze pucharowe dwumecze w tym sezonie. Niestety, Lech Poznań odpadł już w I rundzie eliminacji do Ligi Mistrzów i mistrzowie Polski błyskawicznie dołączyli do pozostałych przedstawicieli naszego kraju w kwalifikacjach do Ligi Konferencji Europy. W tych rozgrywkach udanie przez I rundę przeszły Pogoń Szczecin i Lechia Gdańsk. Nie obyło się bez drobnej wpadki, jaką była wyjazdowa porażka Portowców z KR Rejkiawik, ale na szczęście wynik dwumeczu 4:2 premiował awansem polski zespół. W II rundzie el. LKE zaprezentują się już wszystkie biało-czerwone drużyny. Do Pogoni, Lechii i Lecha dołączy też Raków Częstochowa, który najpóźniej rozpoczyna europejskie zmagania.

Popularny komentator z bolesną ironią o polskiej klubowej piłce. Te słowa dają do myślenia, choć jest i szczypta optymizmu

Eliminacje Ligi Konferencji Raków - Astana LIVE ONLINE. Na którym kanale el. LKE Raków - Astana?

Raków zakwalifikował się do pucharów jako zdobywca Pucharu Polski i wicemistrz kraju. Niestety, już w pierwszym losowaniu wpadł na wymagającego rywala. FK Astana w poprzednich latach dość regularnie grała w fazie grupowej europejskich rozgrywek - nawet Ligi Mistrzów. Z kolei częstochowianie dopiero w zeszłym roku zadebiutowali w Europie. Wówczas doszli do ostatniej rundy eliminacji, w której przegrali z KAA Gent. Tym razem podopieczni Marka Papszuna z pewnością liczą na poprawienie wyniku i historyczny awans do fazy grupowej.

Trener Pogoni Szczecin nie chce przekładania meczów. Co chce przez to osiągnąć? Podał powody

Jan Tomaszewski ostro o transferze Lewandowskiego

Mecz Raków Częstochowa - FK Astana odbędzie się w czwartek, 21 lipca, o godzinie 21:00. TRANSMISJA w TV na kanale TVP Sport. STREAM LIVE ONLINE dostępny na stronie sport.tvp.pl. Darmowa relacja NA ŻYWO w portalu sport.se.pl! Zapraszamy.

Sonda
Kto wygra mecz Raków Częstochowa - FK Astana?
Najnowsze