SKANDALICZNE zachowanie kibica Rangersów. Wykorzystał wielką tragedię, by zaatakować piłkarza

2019-09-04 16:06 JWa
Scott Brown zaatakowany przez kibica Rangersów
Autor: Twitter / kellybaby3 Scott Brown zaatakowany przez kibica Rangersów

Do skandalicznych scen doszło po ostatnich derbach Glasgow, w których Celtic pokonał Rangersów 2:0. Zwycięzcy w dobrych humorach opuszczali Ibrox Stadium. Chwilę później jeden z nich został w perfidny sposób zaatakowany przez kibica odwiecznych rywali. Fan wykorzystał osobistą tragedię sportowca, by mu dopiec. Już otrzymał za swoje zachowanie karę. Wyjątkowo surową.

Scott Brown dziesięć lat temu przeżył wielką tragedię. Jego rodzina pogrążyła się w żałobie, gdy okazało się, że siostra piłkarza Celtiku przegrała najważniejszą walkę. W wieku zaledwie 21 lat zmarła na raka. Takie przeżycie z pewnością mocno doświadczyło doświadczonego pomocnika ekipy z Glasgow. Mógł poczuć się więc dotknięty zachowaniem jednego z kibiców Rangersów po niedzielnych derbach miasta. - Jak tam twoja siostra? - prowokował fan.

Scott Brown na szczęście nie dał się sprowokować. Stanął jak wryty i zmierzył autora chamskiej zaczepki wzrokiem. Jak poinformował "The Sun" klub już ukarał fana. Według brytyjskiego dziennika, mężczyzna otrzymał dożywotni zakaz stadionowy i nigdy więcej nie pojawi się na Ibrox.

Najnowsze