Piotr Zieliński

i

Autor: East News Piotr Zieliński

Zaskakujące zachowanie Piotra Zielińskiego przed Legia - Napoli. Niewielu zwróciło na to uwagę

2021-11-04 19:05

Prawdziwe święto sportu w czwartek w Warszawie. W Lidze Europy Legia Warszawa mierzyła się ze słynnym Napoli. Podopieczni Marka Gołębiewskiego spokojnie czekali na rozpoczęcie spotkania, gdy rywale klęknęli na murawie. Wtedy fani mistrza Polski zaczęli gwizdać. Dla niektórych kibiców zaskakujące mogło być zachowanie Piotra Zielińskiego.

W Warszawie znów wybrzmiał hymn Ligi Europy. W czwartek Legia Warszawa mierzyła się przy Łazienkowskiej z SSC Napoli. Ekipa z Włoch została gorąco przywitana w naszym kraju. Tuż przed spotkaniem odpalono race, a nagle rozbrzmiały olbrzymie gwizdy. Wszystko za sprawą zawodników z południa Półwyspu Apenińskiego, którzy zdecydowali się zastosować antyrasistowski gest - klęknęli tuż przed pierwszym gwizdkiem.

Zaskakująca decyzja Legii przed meczem z Napoli. Fani „Wojskowych” są wściekli!

Legia - Napoli: Gwizdy na piłkarzy z Włoch

Co ciekawe, klęknął także reprezentant Polski Piotr Zieliński. Przypomnijmy, że do tej pory nasi kadrowicze nie klękali przed spotkaniami w eliminacjach mistrzostw świata - czy to na Narodowym, czy na wyjazdach. "Zielu" tym razem zrobił to, co cała reszta zespołu. Fani warszawskiego zespołu gwizdali więc także na niego.

Legia Warszawa może spodziewać się kary za oprawę zaprezentowaną przez fanów. Ta - na początku - wydawała się normalna. Wielki napis "Legia Warszawa", tysiące czerwonych i zielonych flag. Nagle odpalono jednak race. To oczywiście zabronione przez przepisy UEFA. Szefowie klubu mogą być jednak do tego przyzwyczajeni.

Legia - Napoli: Racowisko przed meczem. Legia nie uniknie kary, imponująca oprawa

Sonda
Kto wygra mecz Legia - Napoli?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze