Agnieszka Abram BIJE SIĘ z Dominiką Grosicką! SEKSOWNE WAGs walczą o awans! ZDJĘCIA i GŁOSOWANIE

2020-05-14 10:48
Liga Mistrzyń: Agnieszka Abram - Dominika Grosicka
Autor: Instagram, Super Express Liga Mistrzyń: Agnieszka Abram - Dominika Grosicka

Agnieszka Abram - Dominika Grosicka! To starcie w ćwierćfinale Ligi Mistrzyń zapowiada się niezwykle interesująco. Piękna Agnieszka Abram, dziewczyna bramkarza Fiorentiny Bartłomieja Drągowskiego, jest prawdziwą rewelacją naszych wyborów Miss Polski WAGs. Była kandydatka na Miss Polonia Nastolatek wyrzuciła już za burtę m.in. seksowną Celię Krychowiak! Czy poradzi sobie również z Dominiką Grosicką, żoną słynnego skrzydłowego reprezentacji Polski? Oglądaj ZDJĘCIA i GŁOSUJ w naszej sondzie! Która piękniejsza? Agnieszka Abram czy Dominika Grosicka?

Agnieszka Abram - Dominika Grosicka: TRWA BITWA WAGs!

Rywalizacja w Lidze Mistrzyń, wyborach Miss Polski WAGs, wkracza w końcową fazę. Piękne partnerki słynnych polskich piłkarzy walczą już w ćwierćfinałach. Spośród wytypowanych 32 pięknych kandydatek na placu boju po dwóch rundach zostało już tylko 8. Za nami dużo sensacyjnych rozstrzygnięć i emocjonujących pojedynków seksownych partnerek polskich piłkarzy. A najlepsze dopiero przed nami! W drugim ćwierćfinale Agnieszka Abram walczy z Dominiką Grosicką. Czy pogromczyni Celii Krychowiak poradzi sobie z żoną skrzydłowego reprezentacji Polski? Decyzja należy do Was! Oglądajcie ZDJĘCIA i GŁOSUJCIE!

Liga Mistrzyń

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze