Agnieszka Abram BIJE SIĘ z Julią Nowak! Trwa ZAŻARTA BITWA SEKSOWNYCH WAGs! ZDJĘCIA i GŁOSOWANIE

2020-05-19 22:32
Liga Mistrzyń: Agnieszka Abram - Julia Nowak
Autor: Instagram Liga Mistrzyń: Agnieszka Abram - Julia Nowak

Agnieszka Abram - Julia Nowak! Trwa pierwszy półfinał w naszej Lidze Mistrzyń i jest niezwykle zacięty! Dwie przepiękne i obłędnie seksowne partnerki polskich piłkarzy walczą o awans do wielkiego finału naszych wyborów Miss Polski WAGs. Agnieszka Abram, dziewczyna bramkarza Fiorentiny Bartłomieja Drągowskiego to była kandydatka na Miss Polonia Nastolatek. Jej rywalką jest fotomodelka Julia Nowak, ukochana obrońcy Southampton i reprezentacji Polski Jana Bednarka. Która piękniejsza i bardziej zasługuje na zwycięstwo i awans do finału Ligi Mistrzyń? Agnieszka czy Julia? Wybór należy do Was! Oglądajcie ZDJĘCIA i GŁOSUJCIE w naszej sondzie!

Agnieszka Abram - Julia Nowak 1/2 finału Ligi Mistrzyń

Miss Polski WAGs poznamy już za kilka dni! W naszej Lidze Mistrzyń na placu boju zostały tylko 4 z 32 pięknych kandydatek. A to oznacza, że czas na półfinały! W pierwszym pojedynku o wielki finał walczy dzisiaj Agnieszka Abram, dziewczyna bramkarza Fiorentiny Bartłomieja Drągowskiego. Była kandydatka na Miss Polonia Nastolatek to prawdziwa pogromczyni słynnych WAGs. Na drodze do finału zabójczo zgrabna blondynka pokonała m.in. Celię Krychowiak czy Dominikę Grosicką. Teraz zmierzy się ze śliczną fotomodelką. Julia Nowak to ukochana środkowego obrońcy Southampton i reprezentacji Polski Jana Bednarka. Jutro drugi półfinał - Klaudia Danch (żona Adama Dancha, stopera Arki) kontra Katarzyna Reca (żona Arkadiusza Recy, bocznego obrońcy SPAL). Oglądajcie zdjęcia i głosujcie na stronie sport.se.pl!

Liga Mistrzyń

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze