Agnieszka Abram czy Klaudia Danch?! Trwa dogrywka w finale Ligi Mistrzyń! ZDJĘCIA i GŁOSOWANIE

2020-05-24 8:34
FINAŁ Ligi Mistrzyń: Agnieszka Abram - Klaudia Danch
Autor: Instagram FINAŁ Ligi Mistrzyń: Agnieszka Abram - Klaudia Danch

Agnieszka Abram czy Klaudia Danch? Trwa już wielki finał naszej Ligi Mistrzyń i jest bardzo zacięty. Po miesiącu walki na placu boju zostały już tylko dwie piękne panie. Już wkrótce poznamy Miss Polski WAGs "Super Expressu". O ten prestiżowy tytuł powalczą Klaudia Danch i Agnieszka Abram. W tym starciu nie ma faworytki. Obie są obłędnie seksowne, a na drodze do finału w kolejnych rundach eliminowały słynne partnerki gwiazd reprezentacji Polski. Która piękniejsza? Klaudia, żona obrońcy Arki Gdynia Adama Dancha, czy Agnieszka, dziewczyna bramkarza Fiorentiny Bartłomieja Drągowskiego? Oglądajcie zdjęcia i głosujcie! Głosowanie zakończy się w niedzielę o godzinie 19.

Czas na finał Ligi Mistrzyń "Super Expressu" czyli wyborów Miss Polski WAGs. Na starcie naszej zabawy stanęło 32 pięknych kandydatek. Zostały już tylko dwie - Agnieszka Abram i Klaudia Danch. Która piękniejsza? Agnieszka Abram jest dziewczyną bramkarza Fiorentiny Bartłomieja Drągowskiego. Była kandydatka na Miss Polonia Nastolatek to prawdziwa pogromczyni słynnych WAGs. Na drodze do finału zabójczo zgrabna blondynka pokonała m.in. Celię Krychowiak, Dominikę Grosicką czy Julię Nowak. W finale zmierzy się ze znaną fotomodelką Klaudią Danch, byłą piłkarką a prywatnie żoną obrońcy Arki Gdynia Adama Dancha, wielką fanką tatuaży i szybkich motocykli. Oglądajcie zdjęcia i głosujcie! Finał Ligi Mistrzyń już się rozpoczął! Głosowanie zakończy się w niedzielę o godzinie 19.

Finał Ligi Mistrzyń: Agnieszka Abram - Klaudia Danch

Liga Mistrzyń

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze