Arkadiusz Milik

i

Autor: AP PHOTO Arkadiusz Milik

Niepewność przed meczem

Arkadiusz Milik znów ma problemy ze zdrowiem? Niepokojące wieści z Turynu przed meczem Ligi Mistrzów

2022-10-04 14:32

Arkadiusz Milik szybko podbił serca fanów Juventusu. Choć Polak nie zachwycał w barwach Marsylii na początku sezonu, to zaraz po przejściu do „Starej Damy” zaczął strzelać. W ostatnim spotkaniu w Serie A znów wpisał się na listę strzelców, ale przed meczem w Lidze Mistrzów do mediów dotarły niepokojące wieści. Milik może nie być gotowy na następne spotkanie.

Wydawało się, że kariera Milika znów może znaleźć się na zakręcie. Początek sezonu we Francji miał trudny i udał się na wypożyczenie do Juventusu. Wielu fanów miało wątpliwości, czy dostanie on tam szansę gry i czy będzie skuteczny, przechodził bowiem do teoretycznie mocniejszego zespołu. Szybko okazało się, że Polak świetnie wkomponował się w zespół „Starej Damy” - w 7 meczach we wszystkich rozgrywkach zdobył 4 gole. Warto podkreślić, że rzadko gra pełne mecze, więc ma bardzo dobry stosunek minut do bramek – średnio potrzebuje 93 minuty do zdobycia bramki. Do tego powinien mieć jedno trafienie więcej, jednak w jednym z meczów sędziowie pozbawili Polaka prawidłowo strzelonej bramki. Teraz przed Juventusem bardzo ważny mecz w Lidze Mistrzów, a okazuje się, że Milik może nie być na niego gotowy.

Kolejny reprezentant Polski trafi do Juventusu? Szczęsny i Milik mogą mieć nowego kolegę z kadry, zachwycał się nim Lewandowski

Niepokojące doniesienia z Włoch. Chodzi o zdrowie Milika

Jak podają włoskie media, Arkadiusz Milik nie wziął udziału w porannym treningu z drużyną przed jutrzejszym meczem z Maccabi Hajfa. Polak odbył indywidualne zajęcia na siłowni. Takie informacje każą zastanawiać się nad dyspozycyjnością napastnika. Z kolejnych przekazów wynika, że może to być uraz przeciążeniowy, ale z pewnością więcej wiadomo będzie po konferencji prasowej z udziałem Massimiliano Allegriego.

Tak Włosi podsumowali Arkadiusza Milika. Jednoznaczna opinia, nie zostawili złudzeń

Juventus w Lidze Mistrzów zaczął bardzo słabo. „Stara Dama” mocno walczyła, ale nie udało się jej urwać punktów PSG, z którym przegrała 1:2. Gdy wydawało się, że odbije sobie na Benfice, w meczu z którą prowadzenie dał jej Milik, to ostatecznie strata dwóch goli sprawiła, że Juventus znów poniósł porażkę. Jeśli zespół z Turynu chce myśleć o wyjściu z grupy, musi pokonać Maccabi Hajfa.

PKO Ekstraklasa Raport odcinek 7
Sonda
Czy przejście do Juventusu to dobra decyzja Arkadiusza Milika?
Najnowsze