Barcelona - Inter: Kibice

i

Autor: AP PHOTO Barcelona - Inter: Kibice

Barcelona - Inter

Lewandowski i koledzy wygwizdani przed Barcelona – Inter? Camp Nou zareagowało bezlitośnie. Wiemy, dlaczego

2022-10-12 22:21

Na Camp Nou tuż przed meczem panowała naprawdę gorzka atmosfera. Piłkarze Barcelony nie grają w ostatnim czasie najlepiej i groziło im wypadnięcie z Ligi Mistrzów. Miejscowi fani mają powody do niepokoju. Przed spotkaniem Barcelona – Inter, gdy piłkarze wychodzili na boisko usłyszeliśmy potworne gwizdy. Czy były one na przeciętnie grających zawodników „Dumy Katalonii”?

To był największy hit tej kolejki Ligi Mistrzów. Barcelona przyjmowała na Camp Nou Inter Mediolan. Podczas spotkania czwartej kolejki Champions League doszło do niemałego zamieszania. Gdy piłkarze ruszyli na boisko, na trybunach rozległy się potworne gwizdy. Fani z pewnością zdają sobie sprawę z tego, że Barca w ostatnim czasie nie gra najlepiej. Czy gwizdy dotyczyły właśnie piłkarzy „Dumy Katalonii”? Wyjaśniamy, co wydarzyło się przed spotkaniem Barcelona – Inter.

Wielki mecz Piotra Zielińskiego w Lidze Mistrzów. Kolejna asysta gwiazdy reprezentacji Polski

Barcelona – Inter. Kibice wygwizdali Lewandowskiego i spółkę? Wyjaśniamy, co się stało

Potworne gwizdy towarzyszyły nie tylko wyjściu piłkarzy Barcelony i Interu, ale także hymnowi Ligi Mistrzów. Już ta reakcja udowadnia, że nie chodziło jednak o zawodników „Dumy Katalonii”. Po chwili zaczęło się coś jeszcze.

Barcelona - Inter: Zapis relacji na żywo

Wściekli kibice zaczęli krzyczeć „UEFA mafia”. Nie był to protest przeciwko Barcelonie i jej przeciętnej grze, a przeciwko europejskiej centrali i jej działaniom. - Wygrana albo Liga Europy. Będzie partidazo. Pierwsza przyśpiewka po hymnie Champions jaka wjechała: "UEFA to mafia" – pisze na Twitterze Dominik Piechota, dziennikarz newonce.sport.

Sonda
Czy FC Barcelona to dobry klub dla Roberta Lewandowskiego?
Żenujące zachowanie Krychowiaka. Zakpił z dziennikarzy po meczu z Walią. Futbologia Przemka Ofiary
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze