Bayer Leverkusen - Lokomotiw Moskwa STREAM ONLINE TRANSMISJA TV NA ŻYWO Liga Mistrzów: Bayer - Lokomotiw STREAM LIVE w INTERNECIE GDZIE OGLĄDAĆ mecz Bayer - Lokomotiw Na jakim programie 18.09.2019

2019-09-18 20:06 CH
Grzegorz Krychowiak
Autor: East News Grzegorz Krychowiak

Bayer Leverkusen - Lokomotiw Moskwa TV ONLINE TRANSMISJA NA ŻYWO Liga Mistrzów: GDZIE OGLĄDAĆ mecz Bayer - Lokomotiw STREAM ONLINE LIVE w INTERNECIE Mecz Bayer - Lokomotiw LIVE STREAM Na jakim programie TRANSMISJA TV 18.09.2019. Grzegorz Krychowiak ostatnio strzela gola za golem w rosyjskie lidze. Teraz jego Lokomotiw Moskwa rozpoczyna walkę w Lidze Mistrzów. Rosjanie zagrają w Niemczech z Bayerem Leverksusen. Liga Mistrzów: Bayer - Lokomotiw GDZIE OBEJRZEĆ DZISIAJ w TV TRANSMISJA w TELEWIZJI Na którym kanale.

Bayer - Lokomotiw TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać Ligę Mistrzów dzisiaj

Grzegorz Krychowiak to defensywny pomocnik, więc jego ostatnia skuteczność zaskakuje. Po dziewięciu kolejkach rosyjskiej ligi "Krycha" ma już na koncie 4 gole. Tym razem jego trafienie w 20. minucie przesądziło o zwycięstwie 1:0 Lokomotiwu Moskwa w wyjazdowym meczu z Soczi. - W Rosji bardzo docenia się strzelców goli, a system, którym ostatnio gramy w Lokomotiwie, pozwala mi się częściej podłączać do akcji ofensywnych - komentował swoją skuteczność Krychowiak, który tym razem dostał idealne podanie w tempo, przebiegł z piłką pół boiska, uciekając obrońcom i naciskany przez rywala pewnie wykorzystał sytuację sam na sam. - To był ciężki mecz, ale wywalczyliśmy trzy punkty. Czas na przygotowania do Ligi Mistrzów - podsumował świetny występ reprezentant Polski. Jego zespół w środę zacznie walkę w LM meczem z Bayerem Leverkusen. "Krycha" gola strzelił w sobotę, a w niedzielę świętował 27. urodziny ukochanej Celii. "Wszystkiego najlepszego Moja Miłość! Bądź dalej uśmiechnięta i wesoła, taka jaka jesteś każdego dnia" - złożył życzenia Krychowiak. "To dzięki Tobie się uśmiecham" - odpisała mu piękna Celia.

Bayer - Lokomotiw GDZIE OGLĄDAĆ TRANSMISJA TV DZISIAJ

Mecz Bayer Leverkusen - Lokomotiw Moskwa w pierwszej kolejce Ligi Mistrzów zostanie rozegrany w środę 18 września. Początek meczu Bayer Leverkusen - Lokomotiw Moskwa dziś o godzinie 21.00. Transmisja na żywo z telewizji z meczu Bayer Leverkusen - Lokomotiw Moskwa na antenie Polsat Sport Premium 4 PPV. Stream online w usłudze Ipla.

Najnowsze