Cristiano Ronaldo już spłaca podwyżkę

2013-09-18 21:44

Na początku tygodnia Cristiano Ronaldo (28 l.) podpisał z Realem Madryt nowy kontrakt do 2018 roku, dzięki czemu został najlepiej zarabiającym piłkarzem na świecie (17 mln euro rocznie). Genialny Portugalczyk bardzo szybko zaczął odpracowywać 5-milionową podwyżkę: w meczu Ligi Mistrzów z Galatasaray (6:1) strzelił hat tricka i zaliczył asystę.

Na boisku w Stambule Ronaldo harował za dwóch, zupełnie przyćmił debiutującego w Lidze Mistrzów w barwach Realu Garetha Bale'a (24 l.), bohatera najdroższego transferu w historii futbolu.

"Turcy zostali zjedzeni przez Ronaldo i jego kumpli. Nie było litości, Galatasaray musiało uciekać w popłochu" - zachwycają się dziennikarze hiszpańskiej "Marki".

Galatasaray - Real, wynik 1:6. Zapis relacji na żywo. Real zdemolował Turków!

Po pogromie Galatasaray tylko jeden zawodnik Realu był smutny - Iker Casillas (32 l.). Gwiazdor po dłuższej przerwie wrócił do bramki "Królewskich", ale musiał opuścić boisko już po kilkunastu minutach, ponieważ Sergio Ramos przypadkowo obił mu żebra. Na szczęście po meczu się okazało, że kości są tylko stłuczone.