Działacze Paris Saint-Germain WŚCIEKLI na francuską federację. Poszło o Kyliana Mbappe

2020-09-08 18:17 MC
Kylian Mbappe
Autor: JONATHAN NACKSTRAND/AFP/East News Kylian Mbappe

Działacze Paris Saint-Germain byli wściekli, kiedy dowiedzieli się, że Kylian Mbappe ma koronawirusa. Nie chodzi o samo zakażenie, tylko fakt, że o wszystkim dowiedzieli się z mediów! - To brak szacunku! - grzmiał dyrektor sportowy PSG Leonardo.

Francuska Federacja Piłkarska w poniedziałek podała informację, że Kylian Mbappe jest zakażony koronawirusem. Jeszcze dwa dni wcześniej gwiazdor Paris Saint-Germain zagrał w meczu ze Szwecją (1:0), w którym strzelił zwycięskiego gola. W PSG byli nie lada zaskoczeni, gdy usłyszeli o wszystkim...

Zbigniew Boniek SZOKUJE słowami o porażce z Holandią! Nie ma po co jechać na Euro?

- To nie do zaakceptowania, że dowiadujemy się z mediów, że nasz piłkarz ma koronawirusa! Oni to ogłosili i wysłali zawodnika do domu, podczas gdy my o niczym nie wiedzieliśmy. Nikt z federacji nie zadzwonił, nikt się nie odezwał. Nie akceptuję czegoś takiego - grzmiał dyrektor sportowy PSG Leonardo.

Były reprezentant Polski POCHWALIŁ Jerzego Brzęczka. Kibice zaczęli go OBRAŻAĆ!

- Sami dzwoniliśmy do Kyliana, gdy był już w domu, by czegoś się dowiedzieć. Wszyscy na każdym kroku nas pouczają, ale co to ma być? To brak szacunku! - dodał.

Tomaszewski broni Lewandowskiego: Świństwo, chamstwo! Tchórze i mądrale z Francji!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Mbappe to kolejny francuski piłkarz zakażony koronawirusem. Jeszcze przed zgrupowaniem pozytywny wynik testu uzyskali Paul Pogba i Tanguy Ndombele. W ostatni piątek kadrę z tego samego powodu opuścił Steve Mandanda.

Najnowsze