Lionel Messi

Autor: AP/Associated Press/East News Lionel Messi

FC Barcelona - SSC Napoli: Skrót meczu [WIDEO]

2020-08-08 23:32

Skrót meczu FC Barcelona - SSC Napoli. FC Barcelona wygrała u siebie z SSC Napoli 3:1 w rewanżowym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów. Wszystkie gole padły w pierwszych 45 minutach. Drużyna Piotra Zielińskiego i Arkadiusza Milika pożegnała się z rozgrywkami. Obaj reprezentanci Polski pojawili się na Camp Nou. Zobacz skrót meczu FC Barcelona - SSC Napoli.

Pierwszy mecz w Neapolu zakończył się remisem 1:1. Gospodarze otworzyli wynik w 30. minucie za sprawą Driesa Mertensa. W drugiej połowie do remisu doprowadził Antoine Griezmann. Rewanż zapowiadał się więc pasjonująco.

Zobacz skrót meczu Bayern Monachium - Chelsea [WIDEO]

Gospodarze szybko pokazali swoją siłę. Na listę strzelców wpisali się kolejno Clement Lenglet, Lionel Messi i Luis Suarez. Na szczególną uwagę zasłużył Argentyńczyk, który zdobył bramkę w nieprawdopodobnej sytuacji! W doliczonym czasie gry pierwszej połowy honorowego gola dla gości strzelił Lorenzo Insigne. Na Camp Nou wystąpili obaj Polacy. Piotr Zieliński grał do 70. minuty, natomiast Arkadiusz Milik wszedł w 79. minucie i w końcówce posłał piłkę do siatki, jednak bramka ze względu na spalonego nie została uznana.

FC Barcelona - SSC Napoli 3:1 (3:1)

Bramki: Lenglet 10, Messi 23, Suarez 45+1 (k) - Insigne 45+5 (k)

FC Barcelona: Marc-Andre ter Stegen - Nelson Semedo, Gerard Pique, Clement Lenglet, Jordi Alba - Sergi Roberto, Ivan Rakitić, Frenkie de Jong - Lionel Messi, Luis Suarez (90+2. Firpo Junior), Antoine Griezmann (84. Monchu Ramon)

SSC Napoli: David Ospina - Giovanni Di Lorenzo, Kostas Manolas, Kalidou Koulibaly, Mario Rui - Fabian Ruiz (79. Elif Elmas), Diego Demme (46. Stanislav Lobotka), Piotr Zieliński (70. Hirving Lozano) - Jose Callejon (70. Matteo Politano), Dries Mertens, Lorenzo Insigne (79. Arkadiusz Milik)

Pierwszy mecz: 1:1. Awans: FC Barcelona.

Tak strzela Robert Lewandowski! Zobacz gole Polaka z Chelsea [WIDEO]

ZOBACZ SKRÓT MECZU FC BARCELONA - SSC NAPOLI

Skrót meczu FC Barcelona - SSC Napoli

Autor: Polsat Sport Skrót meczu FC Barcelona - SSC Napoli Link: Skrót meczu FC Barcelona - SSC Napoli