Gala Złotej Piłki GDZIE OGLĄDAĆ STREAM ONLINE NA ŻYWO Złota Piłka 2019 STREAM LIVE w INTERNECIE Złota Piłka TRANSMISJA ONLINE

2019-12-02 11:14 MD
Robert Lewandowski
Autor: AP PHOTO/DARKO VOJINOVIC Robert Lewandowski

Gala Złotej Piłki STREAM ONLINE NA ŻYWO Złota Piłka STREAM LIVE w INTERNECIE Gdzie oglądać Złota Piłka 2019 TRANSMISJA ONLINE. GDZIE OGLĄDAĆ Złota Piłka 2019. Czas przekonać się, kto zostanie uznany najlepszym piłkarzem 2019 roku. Triumfatora w plebiscycie Złotej Piłki 2019 poznamy na gali w Paryżu. Wśród nominowanych znajduje się Robert Lewandowski. Gala Złotej Piłki STREAM ONLINE TRANSMISJA LIVE w INTERNECIE. Złota Piłka 2019 LIVE ONLINE.

GDZIE OGLĄDAĆ ZŁOTĄ PIŁKĘ 2019?

Triumf w Złotej Piłce prowadzi do chwały - tak jest od zawsze. Nie inaczej będzie i tym razem, gdy poznamy zwycięzcę plebiscytu za 2019 rok. Wśród wąskiego grona nominowanych znajduje się także kapitan reprezentacji Polski i gwiazda Bayernu Monachium, Robert Lewandowski. Piłkarz ma za sobą niesamowite zwłaszcza pierwsze miesiące obecnego sezonu, podczas których tylko nieliczne drużyny znajdują sposób, aby go powstrzymać. Czy to jednak wystarczy do tego, aby przekonać do siebie głosujących z całego świata i sięgnąć po nagrodę? Będzie o to bardzo trudno. "Lewy" rywalizuje bowiem z takimi tuzami jak Cristiano Ronaldo, Virgil van Dijk czy przede wszystkim Leo Messi. Przecieki medialne, które pojawiały się w ostatnich dniach wskazują na to, że po Złotą Piłkę 2019 sięgnie Argentyńczyk. Lewandowski wybiera się jednak na galę do Paryża osobiście, co niektórzy łączą z tym, że spodziewa się dobrego miejsca w ostatecznej klasyfikacji. Wkrótce o wszystkim się dowiemy.

GDZIE OGLĄDAĆ ZŁOTĄ PIŁKĘ 2019?

Gala Złotej Piłki rozpocznie się w poniedziałek, 2 grudnia o godz. 20:30 w Paryżu. Transmisję na żywo z tego wydarzenia przeprowadzi stacja TVP Sport. Darmowy stream online będzie dostępny w serwisie sport.tvp.pl.

Najnowsze