Grzegorz Krychowiak chciał odejść przez trenera?! Sensacyjne informacje z Rosji

2020-10-29 19:51 mc
Grzegorz Krychowiak
Autor: Cyfrasport Grzegorz Krychowiak

Grzegorz Krychowiak należy do najjaśniejszych punktów Lokomotiwu Moskwa i wielu kibiców nie wyobraża sobie bez niego tej drużyny. Jak się okazało, reprezentant Polski mógł zmienić otoczenie przez konflikt z trenerem Marko Nikoliciem, o czym poinformowały rosyjskie media. Doszło nawet do tego, że odmówił gry w jednym z ligowych meczów.

Według informacji rosyjskiego Eurosportu, Grzegorz Krychowiak i trener Marko Nikolić nie nadają na tych samych falach. Szkoleniowiec lubi, gdy piłkarze realizują wyznaczone im zadania od A do z. Dlatego nie ma tam miejsca na improwizację. Takie podejście podobno nie spodobało się polskiemu pomocnikowi.

Zbigniew Boniek zabrał głos na temat Cezarego Kucharskiego. "Zbyt łatwo byłoby przyłożyć"

Co za tym idzie, doszło do konfliktu Krychowiaka z Nikoliciem. Pod koniec sierpnia piłkarz miał odmówić gry w meczu z Zenitem Sankt Petersburg, co tłumaczono później... kontuzją. Pod koniec okna transferowego właśnie ten klub przedstawił ofertę za Krychowiaka, jednak zabrakło już czasu, by ustalić szczegóły. Temat może wrócić zimą.

Taśmy Kucharskiego: tak był szantażowany Robert Lewandowski

Krychowiak przeniósł się do Lokomotiwu Moskwa z Paris Saint-Germain w 2018 roku. Początkowo był wypożyczony, jednak po znakomitym sezonie został wykupiony za 12 milionów euro. W barwach tej drużyny rozegrał do tej pory 85 meczów, w których strzelił 14 goli.

Najnowsze