Jaki dzisiaj mecz Ligi Mistrzów w TVP środa 2.12 Mecz Ligi Mistrzów dzisiaj w TVP 2 grudnia Jakie mecze dzisiaj w TV

2020-12-01 23:44 CH
Jaki dzisiaj mecz Ligi Mistrzów w TVP środa 2.12 Mecz Ligi Mistrzów dzisiaj w TVP 2 grudnia Jakie mecze dzisiaj w TV
Autor: AP Jaki dzisiaj mecz Ligi Mistrzów w TVP środa 2.12 Mecz Ligi Mistrzów dzisiaj w TVP 2 grudnia Jakie mecze dzisiaj w TV

Jakie mecze dzisiaj Liga Mistrzów w TVP 2 grudnia środa Mecz Ligi Mistrzów w TV dzisiaj 2.12 Jaki mecz w TVP dzisiaj w środę. Trwa rywalizacja w 5. serii spotkań w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Już w środę kolejne hity i rozstrzygnięcia. Na murawie powalczą również reprezentanci Polski, a Wojciech Szczęsny i Tomasz Kędziora zmierzą się w meczu Juventus Turyn - Dynamo Kijów. Czy właśnie ten mecz Ligi Mistrzów pokaże dzisiaj TVP? Sprawdź, jakie dzisiaj mecze w TV? Kto dzisiaj gra w Lidze Mistrzów? Poniżej informacje, jaki dzisiaj mecz Ligi Mistrzów w TVP. Dowiedz się, jakie dzisiaj mecze w TV na żywo. Liga Mistrzów w TVP w środę 2.12 2020.

Mecz dzisiaj w TVP Liga Mistrzów 2.12 środa Jakie mecze dzisiaj w TV

Trwa piąta seria meczów w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Jakie dzisiaj mecz w środę 2 grudnia? I który mecz Ligi Mistrzów pokaże TVP? Na boisku pojawią się gwiazdy reprezentacji Polski. W meczu Juventus Turyn - Dynamo Kijów zmierzą się Wojciech Szczęsny i Tomasz Kędziora. Inny dzisiejszy hitowy mecz w Lidze mistrzów to starcie PSG - Manchester United. Zmagający się z plagą kontuzji zespół ze stolicy Francji pogrąża się w kryzysie. Paryżanie we francuskiej lidze w dwóch ostatnich meczach zdobyli zaledwie punkt, a w Lidze Mistrzów ich sytuacja w tabeli grupy H jest również ciężka. Jeżeli dzisiaj przegrają na Old Trafford z Manchesterem United (w Paryżu ulegli Czerwonym Diabłom 1:2), będą jedną nogą za burtą. Brak awansu do 1/8 finału byłby dla opływającego w bogactwa klubu, finalisty poprzedniej edycji LM, prawdziwą katastrofą. – Musimy szybko podnieść poziom naszej gry i zagrać wreszcie jak zorganizowany zespół. Jeżeli tego nie zrobimy, to w Manchesterze będzie bardzo ciężko - ostrzega Neymar, gwiazdor PSG.

Mecz Ligi Mistrzów dzisiaj w TVP 2 grudnia Jakie dzisiaj mecze w środę

W środę 2.12 drugi dzień rywalizacji w 5. kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów. Dla piłkarskich kibiców mamy dobre wiadomości. W środę 2 grudnia TVP pokaże jeden mecz Ligi Mistrzów i będzie to spotkanie Manchester United - PSG. Początek meczu o godzinie 21.

Najnowsze