Jaki mecz Ligi Mistrzów w TVP DZISIAJ? Mecz Ligi Mistrzów w TVP w 1. kolejce Ligi Mistrzów 17/18.09.2019

2019-09-17 16:32 MSo
Eden Hazard, Real Madryt
Autor: East News Eden Hazard

Pierwsza kolejka piłkarskiej Ligi Mistrzów przynosi wiele hitów! Już na sam początek Borussia Dortmund zmierzy się z Barceloną, Napoli z Liverpoolem, Atletico z Juventusem, a także PSG z Realem Madryt. Prawa do pokazywania meczów ma Polsat, a także - jeden mecz w kolejce - Telewizja Polska. Jaki mecz Ligi Mistrzów w TVP DZISIAJ? Jaki mecz pokazuje Telewizja Polska w pierwszej kolejce Ligi Mistrzów? 17/18.09.2019 - mecz Ligi Mistrzów w TVP?

Mecz Ligi Mistrzów w TVP DZISIAJ. Jaki MECZ LIGI MISTRZÓW w 1. kolejce w TVP?

W tym sezonie Ligi Mistrzów, prawa transmisyjne zachował Polsat, który udostępnia spotkania na swoich kanałach Premium. Polscy kibice mają opcję oglądania meczu LM za darmo. TVP zachowała prawa do pokazywania jednego spotkania w każdej kolejce piłkarskiej Champions League. - Chcieliśmy utrzymać ten status, żeby Polacy mieli dostępne transmisje najlepszych środowych spotkań bez żadnych dodatkowych opłat. O negocjacjach trudno cokolwiek powiedzieć. To są rozmowy biznesowe i jak partnerzy siadają do stołu, to się szanują i pewnych rzeczy nie mogą ujawnić - mówił przed rokiem dyrektor TVP Sport, Marek Szkolnikowski. Na jaką transmisję w pierwszej kolejce zdecydowała się TVP?

17-18.09.2019 - pierwsza kolejka Ligi Mistrzów. Jaki mecz Ligi Mistrzów za darmo w TVP?

Telewizja Polska nie pokaże we wtorek ŻADNEGO meczu piłkarskiej Ligi Mistrzów. Pozyskane prawa pozwalają jedynie na transmisję spotkania w środy. Szefostwo TVP zadecydowało, że w tej kolejce z trio najciekawszych spotkań (Atletico - Juventus, Bayern - Crvena i PSG - Real) transmisja będzie przeprowadzona z Parc des Princes w Paryżu. TVP pokaże spotkanie na kanale TVP 1, a także w Internecie STREAM ONLINE będzie na Sport.tvp.pl.

Najnowsze