JAKIE DZISIAJ MECZE w Lidze Mistrzów? Środa 19.02 KTO DZISIAJ GRA w LM TERMINARZ Ligi Mistrzów JAKIE MECZE dzisiaj w LM

2020-02-19 15:35 CH
Liga Mistrzów Jakie dzisiaj mecze 19.02
Autor: AP PHOTO Liga Mistrzów Jakie dzisiaj mecze 19.02

JAKIE DZISIAJ MECZE w Lidze Mistrzów środa 19.02 KTO DZISIAJ gra w LM 19 lutego. Liga Mistrzów Jakie mecze dzisiaj. Fani futbolu doczekali się! Liga Mistrzów przerwała zimowy sen i wznowiła rozgrywki. Trwa rywalizacja w 1/8 finału LM. W pierwszym dniu mieliśmy wielki hity, a ciąg dalszy piłkarskich emocji już dzisiaj w środę 19.02.2020. W akcji zobaczymy m.in. finalistę poprzedniej edycji Ligi Mistrzów czyli Tottenham. Kto dzisiaj gra w LM? Jakie dzisiaj mecze w Lidze Mistrzów środa 19 lutego? Sprawdź TERMINARZ Ligi Mistrzów.

Jakie dzisiaj mecze w Lidze Mistrzów środa 19.02

Liga Mistrzów wreszcie wyrwała się z zimowego snu! Za nami już pierwsza część piłkarskich emocji w 1/8 finału LM. Pierwsze mecze w tej fazie Champion League zostały rozegrane wczoraj i mieliśmy dwa hity. Atletico Madryt pokonało 1:0 broniący trofeum Liverpool, a Borussia Dortmund po zabójczej końcówce ograła 2:1 PSG. Następne dwa mecze już dzisiaj czyli w środę 19.02. W sumie zobaczymy osiem meczów w 1/8 finału Ligi Mistrzów. Do tej fazy LM awansowały po dwie najlepsze drużyny z ośmiu grup. Na placu boju mamy wciąż Polaków. Oczywiście o upragniony triumf będzie walczyć Robert Lewandowski w barwach Bayernu Monachium. Jest też Łukasz Piszczek i jego Borussia Dortmund, która grała wczoraj. W 1/8 finału Ligi Mistrzów zagra też wreszcie Napoli z Piotrem Zielińskim i Arkadiuszem Milikiem w składzie. Rywalem ekipy z Neapolu będzie słynna Barcelona. Wśród faworytów do zwycięstwa w całych rozgrywkach wymieniany jest też Juventus Turyn, a bramki włoskiego giganta broni oczywiście Wojciech Szczęsny. Zobaczy, jakie są dzisiaj mecze w Lidze Mistrzów. Sprawdź, jaki jest TERMINARZ Ligi Mistrzów.

Liga Mistrzów: Jakie dzisiaj mecze w LM 19.02 środa

Dzisiaj dwa mecze w 1/8 finału Ligi Mistrzów. Tottenham zmierzy się z RB Lipsk, a Atalanta Bergamo powalczy z Valencią. Poniżej TERMINARZ 1/8 finału Ligi Mistrzów (pierwsze mecze)

Wtorek 18.02
Atletico Madryt - Liverpool (godz. 21), Polsat Sport Premium 1
Borussia Dortmund - PSG (godz. 21), Polsat Sport Premium 2

Środa 19.02
Atalanta Bergamo - Valencia (godz. 21), Polsat Sport Premium 2
Tottenham - RB Lipsk (godz. 21) TVP 1, Polsat Sport Premium 1

Najnowsze