Jan Tomaszewski ocenia mecz Lech - Karabach

i

Autor: Grafika SUPER EXPRESS Jan Tomaszewski ocenia mecz Lech - Karabach

Jan Tomaszewski komentuje mecz Lech - Karabach. Transmisja na żywo z legendarnym polskim bramkarzem

2022-07-06 9:09

Wakacje dopiero ruszyły, zachodnie kluby wciąż na wakacjach, a my jak co roku zaczynamy już walkę w europejskich pucharach. Lech Poznań wygrał w pierwszym meczu I rundy eliminacji Ligi Mistrzów z Karabachem Agdam 1:0. Kibice mają powody do radości - nie tylko z powodu wyniku. Jan Tomaszewski w specjalnej transmisji na żywo skomentuje spotkanie Lech - Karabach. Nie zabraknie też innych bieżących tematów. Zapraszamy!

Lech Poznań zaskoczył wielu kibiców podczas meczu I rundy eliminacji Ligi Mistrzów. Mistrzowie Polski wygrali z Karabachem Agdam 1:0 po golu Mikaela Ishaka i do Azerbejdżanu będą jechali w dobrych nastrojach i ze mną skromną zaliczką. Czy mamy szansę na awans do kolejnej rundy? Jan Tomaszewski w specjalnej transmisji na żywo opowie o swoich typach i skomentuje bieżące wydarzenia ze świata polskiego futbolu.

Oglądaj transmisję na żywo z Janem Tomaszewskim po meczu Lech - Karabach na Sport.se.pl w środę, 6 lipca o 9:30.

QUIZ: Jak dobrze znasz Roberta Lewandowskiego?

Pytanie 1 z 13
Którego klubu wychowankiem jest "Lewy"?
Listen to "SuperSport" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze